تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولین حاضر در جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه) مجلس درباره برقراری آرامش در کشور پس از اعتراض های اخیر به نمایندگان اطمینان خاطر دادند.
ناطقان: محمد قسیم عثمانی، اظهار کرد: وزرای اطلاعات، کشور و جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در اظهاراتی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، روند اعتراضات اخیر در شهرهای کشور را تشریح کردند و نسبت به برقراری فضای آرامش در کشور اطمینان خاطر دادند.

به گفته وی سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پس از اظهارات رحمانی فضلی و علوی گزارشی از وقایع اخیر را به نمایندگان ارائه کرد.

جلسه مشورتی نمایندگان مجلس درباره اعتراضات مردمی اخیر در کشور صبح امروز (یکشنبه، ۱۷ دی ماه) به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و در صحن مجلس آغاز شده بود.

جلال میرزایی نماینده مردم ایلام در این باره در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در جلسه غیرعلنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس آقای رحمانی فضلی گزارشی از سیر اعتراضات روزهای اخیر در کشور را به همراه آمار و ارقام به نمایندگان ارائه کرد و وزیر اطلاعات هم مباحثی را در زمینه ریشه یابی این اعتراضات مطرح کرد.

وی با اشاره به حضور فرمانده نیروی انتظامی و رئیس سازمان صداوسیما در این نشست گفت که قرار است نمایندگان و مسئولین حاضر در جلسه مباحث خود را در مورد اعتراضات اخیر در این جلسه مطرح کنند.

منبع: ایسنا

   #سپاه #فرمانده کل سپاه #لاریجانی #نمایندگان مجلس #نیروی انتظامی #وزیر اطلاعات #علی لاریجانی #ریشه یابی #سردار سلامی #سپاه پاسداران