تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
علی کریمی

علی کریمی

سخنگوی تیم سپیدرود گفت: کریمی نه تنها از ما ۳ میلیارد تومان نخواسته است بلکه تخفیف هم داده است.

به گزارش ورزش 11 و به نقل از میزان، گفته می شد هزینه عقد قرارداد علی کریمی و همکارانش و بازیکنان که قرار است به سپیدرود بیاورد، سه میلیارد نیم میلیون تومان می شود.

در این خصوص اظهار داشت: این مبلغ اصلا صحت ندارد. قرارداد این مربی با تیم سپیدرود اصلا به این شکل که می گویند نیست.

سخنگوی باشگاه سپیدرود ادامه داد: ما در خصوص مبلغ قرارداد مشکلی با کریمی نداشتیم و خودش دوست داشت در رشت کار کند. ما فقط بر سر حقوق بازیکنان و امکانات اولیه تیم مذاکره کردیم. حتی این مربی به ما تخفیف هم داده است و دنبال پول نبود. یک مربی باید خواسته هایش از سوی باشگاه تمکین شود. کریمی آدم صادقی است از این رو کار کردن با او برای ما راحت است.

وی در خصوص جذب میلاد فرهانی گفت: ما فقط محمد غلامی را جذب کردیم و با خارج کردن نام بازیکنان زیر بیست و سه سال تنها سه جای خالی دیگر خواهیم داشت. از طرفی ما مذاکره ای با میلاد فرهانی نداشتیم. البته دست کریمی را در نقل و انتقالات باز گذاشتیم. شاید این مربی و دستیارانش با وی توافق کرده باشند. از این رو ممکن است این توافق از سوی آنها صورت گرفته باشد. ولی تا کنون بجز غلامی بازیکنی را به ما برای عقد قرارداد معرفی نکردند.

خراسانی در مورد حمله برخی هواداران سپیدرود به موسوی به خاطر اشتباهش در بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: اشتباه جزئی از فوتیال است از این رو بهتر است فقط اشتباهات بازیکن را نبینیم. موسوی حداقل دو موقعیت صدردصد را از حریف گرفته است. بهتر است کمی رفتارمان را تغییر دهیم. تماشاگرانی که به این بازیکن فحاشی کردند شاید هوادار سپیدرود نباشند. ما اشرافی روی بلیت فروشی و سکو ها نداریم اما هر تماشاگری که قرمز بپوشد که هوادار ما نیست.

وی افزود: گاهی شعار ها نتیجه عکس دارد. هواداران ما باید تیم خودمان را تشویق کنند چرا که اگر بازیکن حریف را مورد خطاب قراردهیم، جریحه دار می شود. دیروز همان بازیکنی که مورد خطاب قرار گرفت زننده گل گسترش بود و به خاطر همان حرف های روی سکو ها انگیزه گرفت.

   #سپیدرود #علی کریمی #گسترش فولاد

محتوای خبر «دستمزد علی کریمی 3 میلیارد تومان نیست» را در سایت «ورزش یازده» ببینید