تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 196

هم رسان: شایعات حاکی است اپل به خاطر تقاضای اندک گوشی هوشمند پرچم دار آیفون ایکس تولید آن را متوقف کرده است. حتی برخی معتقدند شرکت مذکور قصد دارد در ماه آینده قیمت گوشی آیفون ایکس را کاهش دهد تا میزان تقاضای آن را افزایش دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، حالا یکی از تحلیل گران معتقد است این گزارش ها توقف تولید آیفون 8 اپل را با آیفون ایکس اشتباه گرفته اند!
این تحلیلگر ادعا می کند تحقیقات شرکت حاکی از این است که اپل در واقع سفارش های آیفون 8 را کاهش خواهد داد. بخشی از رسانه ها این گوشی را با آیفون ایکس اشتباه گرفته اند. آن ها انتظار دارند اپل تولید آیفون ایکس را در این ماه افزایش دهد.

کاهش تولید آیفون 8 با آیفون ایکس اشتباه گرفته شدهگفته می شود آیفون ایکس فروش ثابتی در آمریکای شمالی طی روزهای آغازین سال جدید خواهد داشت. به علاوه ادعا می شود تقاضای آیفون ایکس در چین طی دو هفته گذشته افزایش یافته است.
تحقیقات صنعتی شرکت در اپراتورهای چین نشان می دهد فروش آیفون ایکس به احتمال زیاد از فروش آیفون 8 و آیفون 8 پلاس بیشتر شده است.
در صورت درست بودن این ادعاها، نگرانی های مربوط به آیفون ایکس بی مورد است اما متاسفانه از آنجایی که اپل در مورد زنجیره تولید خود هیچ اظهار نظری نمی کند، نمی توان به راحتی در مورد صحت یا عدم صحت این ادعاها صحبت کرد.

   #آیفون #آیفون ایکس #اپل #آیفون 8 #چین #گوشی هوشمند #آیفون 8 پلاس