تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 115
نماینده مدرم همدان گفت: وزیر اقتصاد درحال حاضر چه کار می کند؟ آقایان بر جای خود نشسته اند و می گویند همه چیز روبه راه است و قبله عالم به سلامت!

153194_129.jpg

امیر خجسته عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو با اشاره به افزایش قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه 97 اظهار داشت: اگر بنا بود دولت درآمد کارگران و کارمندان متناسب با قیمت حامل های انرژی افزایش دهد آن زمان افزایش قیمت حامل های انرژی جای تامل داشت. اما این که به یک باره بخواهیم قیمت حامل های انرژی را بدون پشتوانه کارشناسی افزایش دهیم نه تنها کار عقلانی انجام نداده ایم بلکه تورم سنگینی بر اقتصاد کشور حاکم خواهیم کرد.


وی با بیان این که صحبت هایی که در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی مطرح می شود به هیچ وجه قابل درک نیست افزود: در حال حاضر قیمت تخم مرغ و دیگر اقلام خوراکی افزایش یافته و از سوی دیگر نرخ دلار از 3 هزار و 500 به 4 هزار و 200 تومان رسیده است. چه کسی در حال حاضر پاسخگوی این شرایط است؟ قرار بود پول نفت را بر سر سفره مردم بیاوریم و آنها نیز بتوانند از این سرمایه ملی استفاده کنند اما نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه در لایحه بودجه دست در جیب مردم کرده ایم و از جیب آنها می خواهیم دولت را مدیریت کنیم.


خجسته تصریح کرد: این روش مملکت داری نیست؛ استخوان مردم زیر بار تورم سنگین خورد خواهد شد باید به داد مردم رسید. سیستم هایی نظارتی چرا قیمت ها را کنترل نمی کنند؟ وزیر اقتصاد درحال حاضر چه کار می کند؟ آقایان بر جای خود نشسته اند و می گویند همه چیز روبه راه است و قبله عالم به سلامت!


وی در پایان با تاکید براینکه شرایط فعلی حق مردم نیست، خاطر نشان کرد: چه تعداد شغل ایجاد کرده ایم که بخواهیم از آن دم بزنیم؟ باید کشور را به نحوی مدیریت کنیم که فشاری بر روی مردم نباشد، اما متاسفانه شرایط بسیار سخت اقتصادی برای آنها ایجاد کرده ایم.

   #افزایش قیمت #وزیر اقتصاد #همدان #لایحه بودجه 97 #تخم مرغ #نرخ دلار

محتوای خبر «دولتی ها یک جا نشسته اند و می گویند همه چیز روبه راه است!/ باید به داد مردم رسید» را در سایت «خبرگزاری دانشجو» ببینید