تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

تئورسین سیاسی کشور با بیان این که آن هایی که در سال ۸۸ مملکت را تا پای نابودی بردند امروز نیز بر اریکه قدرت نشسته اند، گفت: خداوند فتنه گران را بر راس مسئولیت ها گذاشته است تا مردم آن ها را کاملاً بشناسند و مردم امروز می فهمند که اگر دولت میر حسین سرکار می آمد همین کارها را می کرد که امروز این افراد می کنند زیرا امروز وزرایی سرکار هستند که آن روز فعالیت کرده و قرار بود وزیر شوند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسن عباسی تئورسین سیاسی کشور در نشست بصیرتی ۹ دی که در حسینیه ثارالله ورامین با حضور گسترده مردم برگزار شده بود، اظهار داشت: شهدا باز تولید وزارت علوم و ارشاد و صدا و سیما نیستند بلکه باز تولید اینها سلبریتی ها هستند که در فضای مجازی فالورهای میلیونی داشته اند.

وی با بیان اینکه انسان های بزرگ و آزاده تربیت یافته مجلس امام حسینعلیه السلام و نطفه و شیر و نان پاک هستند، گفت: اگر می گوییم انقلاب چهارم انقلاب بزرگی بود که فرهنگ خود را در دفاع مقدس نشان داد برای آن است که آنجا فرهنگ اصلی در جنگ مشخص شد.

عباسی پس از بیان اینکه انقلاب چهارم فرهنگی در دفاع مقدس تولید شد، افزود: انقلاب سیاسی در نهم دی در کشور به وجود آمد و آن انقلاب عظیمی بود که مانند انقلاب بهمن ۵۷ بوده است.

استاد دانشگاه گفت: نفرات اصلی دولت و مجلس فعلی سختشان است که از فتنه گفته شود زیرا این افراد خودشان از بزرگان فتنه بودند و طبیعی است که این نشست ها برگزار شود این مسئولین سختشان شود.

وی خاطر نشان کرد: بسیاری از مدیرانی که در همین نظام و با پول این نظام برای خدمت رسانی همین نظام انتخاب شده اند ولی این افراد می خواهند با فوت دهانشان نور خدا را خاموش کنند و نگزارند که این برنامه ها انجام شود.

تئورسین سیاسی کشور تصریح کرد: هر زمانی که در شهرستان ها به دنبال اجرای این نشست ها هستیم مسئولین آن شهرستان می خواهند که این نشست برگزار نشود که به آنها می گوییم با قدرت خدا جنگ بی خودی نکنید.

عباسی با بیان اینکه آنهایی که در سال ۸۸ مملکت را تا پای نابودی بردند امروز نیز بر اریکه قدتر نشسته اند، گفت: خداوند فتنه گران را بر راس مسئولیت ها گذاشته است تا مردم آنها را کاملاً بشناسند و مردم امروز می فهمند که اگر دولت میر حسین سر کار می آمد همین کارها را می کرد که امروز این افراد می کنند زیرا امروز وزرایی سر کار هستند که آن روز فعالیت کرده و قرار بود وزیر شوند.

وی پس از بیان اینکه امروز آمریکا حتی به ایمیل های این افراد جواب نمی دهد، گفت: هست و نیست هسته ای و جامعه را داده ایم ولی امروز هیچ چیز برای مردم به دست نیامد.

استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: جریانی که مظلوم نمایی می کرد، اگر سر کار می آمد همین کاری را می کرد که قرار است طی چهار سال گذشته و آینده به وجود آید را انجام می دادند.

عباسی اظهار داشت: اگر شرمنده آن هستید که در جریان ۸۸ سمت فتنه گران بودید امروز نیز در مقابل جریان نشست های سیاسی ایستادگی نکنید.

وی با بیان اینکه خداوند می خواهد که شما را روبروی آفتاب بگذارد تا مردم کاملاً شما را بشناسند، افزود: اگر مدعی حقوق شهروندی هستید انقدر سنگ جلوی پای جوانان نیندازید تا این نشست ها را برگزار نکنند.

تئورسین سیاسی کشور اظهار داشت: مردمی که در شهرهای مختلف در خیابان ریخته و شعار دادند، حاصل ناکارآمدی مسئولینی است که کار را به دست گرفته اند.

عباسی خاطر نشان کرد: در انقلاب پنجم اصحاب فتنه به آمریکا فشار آوردند که تحریم ها را افزایش دهد که اسنادی از کاخ سفید منتشر شد که این افراد از داخل کشور نامه را به کاخ سفید ارسال کرده اند.

وی پس از بیان اینکه در شصتیم سالگرد اسلام مسلمین امام حسین(ع) را در قتلگاه برده و آن اقدامات را انجام داد، افزود: کسانی در درون اسلام امام حسین(ع) را ذبح کرد که روزی سرباز امام علی(ع) و سردار امام حسن(ع) بودند و کسانی در سال ۸۸ روبروی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایستادند، روزی سرباز امام خمینی(ره) بودند.

استاد دانشگاه تصریح کرد: تا زمانی که وارد جرگه مومنین نشده ایم خدا با ما کاری ندارد ولی زمانی که وارد شده ایم آن زمان است که با فتنه ها آزمایش می شویم.

تئورسین سیاسی کشور با بیان انیکه در کربلا افرادی آمدند که چادر از سر خانواده امام زمان خودشان را بگیرند و این امتحان است، گفت: اسلام نیامده که خانه و هواپیما به انسان بدهد بلکه آمده است که انسان تربیت کند تا کارآمدی مناسب داشته باشد.

وی پس از بیان اینکه زمانی که می گوییم فتنه ۸۸ یعنی کل جامعه قربال شدند و بزرگان بالا مانده و کوچکترها به پایین افتادند، گفت: فرد مسلمی که ظاهر مسلمانی گرفت و ظلم کرد از فردی که ظاهر مسلمانی ندارد جرمش بیشتر است.

استاد دانشگاه با بیان اینکه فتنه در مقابل خود نیاز به انقلاب دارد، گفت: امروز افرادی به پست و مقام رسیده اند و سختشان است که این سخنان را بشنوند.

عباسی پس از بیان انیکه در تاریخ ادیان الهی هیچ پیامبری امکان ۴۰ سال امکان حکومت الهی پیش نیامد، گفت: انبیا و ائمه مانند این مردم نداشت و امام خمینی(ره) فرمود که پیامبر(ص) هم مانند این مردم را نداشته است.

استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: بزرگ فتنه گران را خدا نگه داشت تا زمانی که جانش را در استخر فرح گرفت که امام خمینی(ره) فرمود ما با اشرافیگری دشمنی داریم.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی انقدر اثرات معنوی دارند که وقتی مومنی نزدیک ایشان می شود قلبش نرم می شود و این برای امام خمینی(ره) و در درجه بالاتر آن برای ائمه بوده است.

عباسی بیان کرد: زمانی حضرت عیسی(ره) به صلیب کشیده شد که ایشان سه میز که در حال اقتصاد ربوی بودند را به هم ریخت و بزرگ خاخام های یهود نیز به نماینده امپراتور رم گفت که اگر این فرد بماند ما با مشکل بر می خورد.

استاد دانشگاه تصریح کرد: مراجع ما بیش از ۶۰ بار اعلام کرده اند که سیستم بانکداری ربوی است ولی نماینده های مجلس و مسئولین امر به آن گوش نمی کند.

وی خاطر نشان کرد: اگر عیسی برای یک گناه یعنی ربا و لوط برای همجنس بازی کشته شدند، امروز همه گناه ها با هم جمع شده و شده است لیبرالیزم و مرکز آن نیز ایالات متحده است که امام خمینی(ره) در مورد آن شیطان بزرگ می گویند.

تئورسین سیاسی کشور اظهار داشت: لیبرال ها در درون حکومت عناصر نفوذی هستند که همان خواسته ابلیس را در ایران اجرا می کنند به همین دلیل ما با آنها مشکل داریم.

وی با بیان اینکه جهل نادانی نیست بلکه اسرار بر دانسته اشتباه است، گفت: فتنه ها مستمر است و هر فتنه ای را از بین ببریم خداوند فتنه دیگری برای ما رقم می زند به همین دلیل نیز امام زمان(عج) بین ما حضور دارند.

عباسی تصریح کرد: اگر امام زمان(عج) بین ما نبودند این انقلاب اسلامی به وجود نیامده بود و امروز نیز حشدالشعبی و دیگر نیروهای مقاومت به وجود نمی آمد.

استاد دانشگاه اظهار داشت: سوال می کنیم که چرا آلمان و کشورهای دیگر در اینکه چرا زنهای ما به ورزشگاه می روند یا نمی روند می توانند دخالت کنند ولی ما نمی توانیم زمانی که علیه قرآن ما در همان کشورها اقداماتی انجام می شود نمی توانیم کاری کنیم؟

وی با بیان اینکه البته این را باید در نظر بگیریم که وقتی وزیری در آن کشورها زندگی کرده است نمی توانیم توقع دیگری داشته باشیم، گفت: در هیچ تریبونی در جمهوری اسلامی علیه لواط و همجنسبازی صحبت نمی شود.

تئورسین سیاسی کشور پس از بیان اینکه مسئولینی که مدارک شرک آلود گرفته اند مطمئناً با اجرای این جلسات مخالف هستند، افزود: این مسئولین از منتظری و بنی صدر بزرگتر که نیستند که مردم آنها را نابود کردند.

وی بیان کرد: امام خمینی(ره) در سال ۶۳ اعلام کرده اند که اگر در کشور ما ربا باشد جمهوری ما اسلامی نیست و امروز ۷ مرجع تقلید اعلام می کندکه بانکداری ما ربوی است ولی اقدامی علیه این بانکداری صورت نمی گیرد.

عباسی تصریح کرد: ناکارآمدی های مسئولین را با سند نشان می دهیم که این مشکلات در جامعه ما بخاطر پیاده کردن لیبرالیزم بوده است که امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی علیه آن شدیداً ایستادگی کرده اند.

استاد دانشگاه پس از بیان اینکه اگر شما بر مسندها بمانید و بانکداری را اصلاح نکنید ما می دانیم با افکار عمومی که باید دوباره از آنها رای بگیرید، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمود در مقابل جریان غیر انقلابی در جریان اسلام باید ایستاد و امروز با آن کلام متوجه می شویم که امروز چرا مسئولین ما می ترسند که این نشست ها برگزار شود.

وی اظهار داشت: این مسئولین چون از خدا نمی ترسید دلتان برای ولی نعمتان خدا نمی سوزد و می ترسند که چند نفر دلسوز این انقلاب بلند شده و حق خواهی کنند و به همین دلیل با این نشست ها مخالفت می کنند.

عباسی خاطر نشان کرد: این مردم با سربلندی در محشر اعلام می کند که بر خلاف جوامع قبلی خود پای نظام اسلامی ایستاده و در مقابل دشمنان آن نیز ایستادگی کرده ایم.

تئورسین سیاسی کشور با بیان اینکه اگر امروز به همین شکل پیش برویم امکان دارد که ۲۰ سال آینده همانکاری که با امام حسین(ع) شد مردم ما نیز انجام دهند، افزود: عده ای هستند که اگر خودشان رای آورند آن نظام خوب است ولی اگر خودشان رای نیاورد آن نظام بد است که امام سجاد(ع) از آنها به عنوان شیرها در روایات خود یاد کرده است.

وی تصریح کرد: عده ای هستند که مردم را در مناسبات اقتصادی می درند که این افراد گرگ ها هستند و امروز اعلام می کنند که تخم مرغ وارد می کنیم و اگر هر شانه ای از قیمت مشخصی بیشتر بود نخرید.

عباسی اظهار داشت: وقتی کسی که فردی مردم در تنگنا هستند این اقدامات را انجام می دهند تا کاخ های بزرگ در شامل تهران داشته باشند و خودروهای بسیار لوکس بخرند از این گرگ ها از دید امام سجاد(ع) هستند.

استاد دانشگاه بیان کرد: عده دیگری هستند که همانند روباه هستند که اینها آنچه برای مردم توصیف می کنند برای خودشان باور ندارند که امروز نیز در جامعه ما بسیار زیاد هستند.

وی خاطر نشان کرد: طبقه چهارم از دید امام سجاد(ع) سگ ها هستند که این افراد آنهایی هستند که مردم از ترس زبانشان به آنها احترام می گذارند که امروز نیز شاهد هستیم که این افراد کانال های چی چی نیوز راه می اندازند و قدرت عملیات روانی بالایی دارند.

تئورسین سیاسی کشور تصریح کرد: خوک ها نیز از دیگر گروه ها از دید امام سجاد(ع) هستند که همانند خوک هستند یعنی اینکه در برابر حق و باطل مخنث هستند و به هیچ گناهی جواب رد نمی دهند.

وی اظهار داشت: اینگونه افراد بازتاب نظرات دیگران هستند که هر تصمیمی گرفتن ما نیز آنها را بدون اینکه به دنبال خوب یا بد بودن آن را در نظر بگیرند اجرا می کنند.

عباسی بیان کرد: گروهی در کشور هستند که فرانسه چه ظلم هایی به ما کرده است و فقط می گویند خودروی فرانسوی آمده است پس آن را می خریم که اینها از همان دسته هستند.

وی با بیان انیکه طبقه ششم بره ها هستند که مومنین هستند که دیگر درندگان از آنها استفاده می کنند و آن زمان است که ظهور انجام می شود، افزود: زمانی که اشرافیگری و لاکچری بودن بین جوانان ما ترویج شود که این بخاطر اجرای تفکر لیبرالی در بین مسئولین است، آن زمان است که باید منتظر ذبح شدن امام جامعه باشیم.

تئورسین سیاسی کشور با بیان اینکه زورمداران و گردن کشان می ترسند که این سخنان از تریبون ها گفته شود، افزود: زمانی که ما استادان دانشجویانی تربیت می کنیم که در سوریه حاضر شده و گردن خود را برای این نظام می دهند نمی ترسیم که این سخنان را در تریبون ها بگوییم.

استاد دانشگاه پس از بیان انیکه اگر در زمان ائمه و پیامبر این اتفاقات افتاد حتماً در این دوره نیز به وجود می اید، گفت: چرا در جمهوری اسلامی باید مسئولین زندگی های بسیار گرانی داشته باشند و فرزندان آنها در آمریکا و انگلیس و کانادا زندگی می کنند.

وی خاطر نشان کرد: اگر این کشور هسته ای شد بخاطر شهریاری بود که در دانشگاه تهران علم کسب کرد و اگر موشکی شد بخاطر فردی بود که علمش داخلی بوده است و اگر در مقاومت پیروز شدیم بخاطر سلیمانی بود که حاصل تفکر اسلامی و انقلابی است.

عباسی پس از بیان اینکه ۷۰۰ تن در نظام فرزندانشان در انگلیس و آمریکا است، گفت: هر روز ما را به دادگاه می کشند که چرا این حرف ها را می گویی ولی به ما ارتباطی ندارد که فرزندان شما در کشورهای غربی حاضر شده و در سر لخت تصویر می گیرند و در فضای مجازی نیز پخش می کنند.

وی با بیان انیکه امروز بسیاری از مدیران در نظام اسلامی همان اقدامات امویان را اجرا می کنند، افزود: انقلاب پنجم که ۹ دی بود که مردم در خیابان ها حاضر شده اند انقلاب عظیمی بوده است و ما در آستانه انقلاب ششم هستیم که در حال شکل گرفتن است.

تئورسین سیاسی کشور خاطر نشان کرد: یکی از سیاستمداران خود را به سلبریتی ها متصل کرد که این بخاطر تکیه کردن افراد به کوچک تر از خودشان متکی می شوند.

عباسی با بیان انیکه انحطاط زمانی است که این سلبیریتی ها فردی را در حوزه سیاست اصلح بدانند و طرفدارانشان نیز به آن فرد رای دهند، افزود: در عصری که جوانی زن و بچه اش را می گذارد و برای آزادگی می رود و شهید می شود و سرش بریده می شود، صدا و سیمای ما افتخارش این است که سلبریتی هایی را ایجاد کرده و برای آنها نیز طرفدار ایجاد می کرده است.

وی پس از بیان اینکه اصلاح طلب ها، سبز ها و بنفش ها از این جریان سلبریتی ها استفاده می کنند، تصریح کرد: نماینده جنبش و سبز می شود لیونل مسی و شبیه به آنها ولی نماینده های جبهه انقلابی مانند شهید حججی و دیگر شهدای مدافع حرم می شوند.

استاد دانشگاه با بیان اینکه این فتنه است که سلبریتی ها را ایجاد شده است، افزود: مسئولین می ترسند که برخی مطالبی مانند بدهی های آمریکا را بگوییم زیرا همین افراد می گویند که اگر با آمریکا ارتباط داشته باشیم مشکلاتمان برطرف می شود ولی امروز شاهد هستیم که هیچ چیز نشد و همین مسئله برای چین و دیگر کشورها نیز صدق می کنند.

تئورسین سیاسی کشور اظهار داشت: ولایت فقیه آنقدر قدرت داشت که تمام بزرگان اهل سنت و شیعه را جمع کرده آنها را با فتنه نابودی اسلام آشنا کردند و این مسئله بعد از ۳ سال برطرف شد و نقشه ۳۰ ساله دشمنان اسلام از بین رفت.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی میدانی به برخی افرادی داد تا جامعه به اغنایی برسد تا همگان متوجه شوند که آنها طرفدار این کشور نیستند و امروز شاهد هستیم که هیچکس از برجام دفاع و حمایت نمی کند.

عباسی با بیان انیکه امروز مواضع مسئولین دولت به خصوص وزارت امور خارجه کاملاً دلواپسانه است و این پیروزی برای ما است، بیان کرد: جماعتی که روی جریان فتنه سوار شده بودند امروز سخنی را می گویند که ما قبل از آن می گفتیم.

استاد دانشگاه ما با فتنه ها پنجه در پنجه بوده ایم و با فتنه ها تا زمان ظهور این فتنه ها وجود دارد.

منبع: ورامین ما

انتهای پیام/*

   #انقلاب اسلامی #رهبر معظم انقلاب #دفاع مقدس #ورامین #حکومت #فضای مجازی #کاخ سفید #انگلیس #امام زمان #وزارت امور خارجه

محتوای خبر «دولت میرحسین امروز در حال فعالیت است / خداوند خواست تا این روشنگری انجام شود/ با لیبرالیزم که همه فسادها در آن جمع شده است مشکل داریم/ اگر مراقب نباشیم امام زمان ما ذبح می شود» را در سایت «تهران نیوز» ببینید