تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 297
جیپ از چروکی 2019 پیش از نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی کرد

نسل فعلی SUV های سری چروکی کمپانی جیپ از سال 2013 معرفی و ورانه بازار شده اند. بسیاری از کاربران و منتقدین عقیده دارند خودروهای SUV جیپ و به خصوص چروکی ها جزو آیکونیک ترین ماشین های تولید شده در تاریخ خودروسازی جهان هستند و دلیل این امر را پنجره جلوی این خودروها می دانند. در هر حال چروکی جزو محبوب ترین ماشین ها در اروپا به حساب می آید و کمپانی جیپ چند هفته پیش از آغاز نمایشگاه اتومبیل دیترویت از نسخه جدیدی از آن رونمایی کرده است.

چروکی 2019 شاهد تغییراتی در ظاهر خود بوده است. برای مثال حالا چراغ جلو و چراغ های Daylight یکپارچه شده اند و با انحنای ملایمی به سمت عقب کشده می شوند. در واقع می توان گفت چروکی های جدید دارای شباهت های غیر قابل انکاری با مدل جدید Compass و کمی هم گرندچروکی هستند و شاید بتوان از یک زبان طراحی جدید و مشترک بین آنها رمز گشایی کرد.

2019jeepcherokeepreview1640x427c.jpg

طراحی داخلی خودرو نیز دستخوش تغییراتی شده است. از یک فرمان جدید با مجموعه ای از کلیدهای کنترلی در این خودرو استفاده شده و یک نمایشگر مرکزی بزرگ نیز در داشبورد به چشم می خورد. سیستم سرگرمی و اطلاعاتی اختصاصی جیپ با نام Uconnect در این خودرو به کار گرفته خواهد شد و پنل روبروی راننده نیز قابل شخصی سازی است.

2019jeepcherokeepreview4720x720.jpg

از نظر فنی کمپانی جیپ اعلام کرده است که چروکی های جدید مصرف سوخت بهینه تری نسبت به نسل های قبلی خواهند داشت و پیکربندی های متفاوتی برای کاربرانی با نیازهای مختلف تولید خواهد شد. به نظر می رسد مدل استاندارد چروکی 2019 پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ شده با چهار سیلندر باشد که در رنگلر 2018 هم مورد استفاده قرار گرفته بود را کنار گذاشته و در عوض از یک موتور جدید با گنجالش 2.7 لیتر، مجهز به 6 سیلندر با آرایش V شکل و توان تولید 271 اسب بخار نیرو استفاده خواهد کرد. هنوز اطلاعاتی درباره قیمت این خودرو داده نشده اما پیش بینی می شود مدل پایه در محدود 25000 دلار قیمت گذاری شود. اولین نمایش عمومی Cherokee جدید ماه آینده در نمایشگاه خودروی دیترویت خواهد بود.

   #خودرو #نمایشگاه #رونمایی #مدل جدید #اتومبیل #استاندارد #اسب بخار

محتوای خبر «جیپ از چروکی 2019 پیش از نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی کرد» را در سایت «سخت افزار» ببینید