تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 307
حوادث رکنا: زن جوان که با مرد دیگری رابطه پنهانی داشت برای پایان دادن به اختلافات با شوهرش اقدام به آتش افروزی مرگبار در خانه اش زد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، ساعت 16:30 دقیقه 30 آبان ماه امسال ماموران منطقه چوئبده آبادان در جریان آتش سوزی هولناک قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات فنی پای در محل گذاشتند.
ماموران در تجسس های ابتدایی پی بردند مرد جوانی به نام عبدالحسین 34 ساله در آتش سوزی خانه اش دچار سوختگی شدید شده است که خیلی زود مرد جوان به بیمارستان سوختگی طالقانی اهواز منتقل شد.
تلاش پزشکان برای نجات جان این مرد ادامه داشت اما عبدالحسین به خاطر شدت سوختگی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت .
کارشناسان سازمان آتش نشانی آبادان در بررسی های متوجه عمدی بودن این آتش سوزی مرگبار شدند و همین کافی بود تا با جنایی شدن پرونده تیمی از ماموران پلیس Police آگاهی آبادان برای افشای راز این آتش سوزی مرگبار وارد عمل شوند.
کارآگاهان در گام نخست به همسر عبدالحسین که کوثر 29 ساله است مشکوک شدند و با اقدامات فنی و بررسی تماس های تلفنی وی متوجه رابطه پنهانی زن جوان با مرد دیگری شدند.
همین کافی بود تا زن جوان به عنوان مظنون اصلی پرونده بازداشت شد و هدف تجسس های فنی ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفت.
زن جوان ابتدا سعی داشت خود را بیگناه معرفی کند اما وقتی در تناقض گویی هایش گرفتار شد و دید ماموران متوجه رابطه پنهانی وی شده اند به ناچار لب به سخن باز کرد.
زن جوان به ماموران گفت: از چندی قبل همسرم متوجه رابطه پنهانی ام با مرد دیگری شد و از همان روز اختلافات ما شروع شد تا اینکه تصمیم گرفتم برای پایان دادن به این اختلافات دست به قتل Murder او بزنم.
وی افزود: روز حادثه Incident همسرم داخل خانه خوابیده بود که روی او بنزین ریختم و اقدام به آتش افروزی او کردم و خودم از خانه فرار Escape کردم. فکر نمی کردم ماجرای قتل همسرم با این آتش سوزی فاش شود.
بنا به این گزارش، زن جوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته است.

علی رنجکش

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

زن و مرد جوان داخل سانتافه بازی کثیفی داشتند + عکس

   #آبادان #آتش سوزی #حوادث #قتل #همسر #اهواز #آتش نشانی