تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 378
مسابقات فوتبال دستی قهرمانی کشور در شیراز

به گزارش خبرگزاری مهر، جشنواره بازی های خیابانی "خیابان در اختیار بچه هاست!" با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین شهروندان و همچنین احیای بازی های بومی و محلی با حضور سهیلا صادق زاده شهردار و جمعی از معاونین و مدیران، حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران و خیل گسترده و پرشور شهروندان و خانواده های محترم برگزار شد.

این جشنواره شامل بخش های طناب کشی، ماروپله، برج هیجان، بازی های فکری، ترامپولین، شطرنج، پینگ پنگ، تنیس و مینی گلف، دوچرخه سواری، مار و پله ترافیکی و ... به صورت رایگان برگزار شد و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

در این برنامه شهردار منطقه ضمن ابراز خرسندی و تشکر از همکاری رانندگان وسایل نقلیه برای همکاری در اجرای باشکوه این مراسم و حضور پرشور شهروندان یادآور شد: اکران تبلیغات محیطی، تعبیه و نصب وسیله بازی کودکان، سرسره، ماشین برقی و شارژی، میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، تیردروازه به همراه فعالیت های فرهنگی، آموزشی، اجرای نمایش خیمه شب بازی و برگزاری مسابقات به همراه اهدای جوایز در غرفه های بازیافت، ترافیک و سلامت از دیگر فعالیت های این جشنواره بود.

صادق زاده ضمن قدردانی از زحمات و حضور به موقع پلیس راهور، نیروی انتظامی، اورژانس و آتش نشانی برای حفظ امنیت مراسم اظهار امیدواری کرد با توجه به درخواست شهروندان این برنامه ها با استفاده از نقطه نظرات سازنده به صورت کیفی تر در منطقه ادامه یابد.

   #شهر تهران #سلامت #خانواده #آتش نشانی

محتوای خبر «خیابان در اختیار بچه ها/اولین جشنواره بازی های خیابانی برگزار شد» را در سایت «خبرگزاری مهر» ببینید