تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 170
روزانه ۵ هزار نفر در بیمارستان صحرایی اصفهان در کرمانشاه مداوا می شوند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: روزانه ۵ هزار نفر در بیمارستان صحرایی اصفهان در مناطق زلزله زده کرمانشاه مداوا می شوند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز، منصور شیشه فروش ظهر امروز در نشست مدیریت بحران در نطنز اظهار داشت: روزانه بالغ بر 5 هزار نفر در بیمارستان صحرایی اصفهان که در مناطق زلزله زده کرمانشاه دایر شده است، مداوا می شوند. وی افزود: علاوه بر ایجاد بیمارستان صحرایی، بیش از 170 محموله اقلام مورد نیاز زلزله زدگان از طرف مردم و نهادهای اصفهانی به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شده است. مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به بازسازی و بهسازی های منازل زلزله زدگان غرب کشور، بیان کرد: بازسازی 14 هزار واحد مسکونی به بنیاد مسکن اصفهان واگذار شده که به زودی اقدامات بازسازی آغاز می شود. وی تصریح کرد: در بحث امداد و نجات در پس از زلزله هم تیم های امدادی استان اصفهان نیز در بین نخستین تیم های اعزامی به مناطق زلزله زده بودند که نشان از آمادگی بالای آن ها دارد. شیشه فروش خاطرنشان کرد: مهمترین موضوع که امروزه باید به آن توجه داشت بحث آموزش های همگانی امداد و نجات به مردم است که در استان اصفهان اقدامات قابل توجهی پیرامون این موضوع صورت گرفته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: روزانه ۵ هزار نفر در بیمارستان صحرایی اصفهان در مناطق زلزله زده کرمانشاه مداوا می شوند.
به گزارش تسنیم، منصور شیشه فروش ظهر امروز در نشست مدیریت بحران در نطنز اظهار داشت: روزانه بالغ بر 5 هزار نفر در بیمارستان صحرایی اصفهان که در مناطق زلزله زده کرمانشاه دایر شده است، مداوا می شوند.
وی افزود: علاوه بر ایجاد بیمارستان صحرایی، بیش از 170 محموله اقلام مورد نیاز زلزله زدگان از طرف مردم و نهادهای اصفهانی به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به بازسازی و بهسازی های منازل زلزله زدگان غرب کشور، بیان کرد: بازسازی 14 هزار واحد مسکونی به بنیاد مسکن اصفهان واگذار شده که به زودی اقدامات بازسازی آغاز می شود.
وی تصریح کرد: در بحث امداد و نجات در پس از زلزله هم تیم های امدادی استان اصفهان نیز در بین نخستین تیم های اعزامی به مناطق زلزله زده بودند که نشان از آمادگی بالای آن ها دارد.
شیشه فروش خاطرنشان کرد: مهمترین موضوع که امروزه باید به آن توجه داشت بحث آموزش های همگانی امداد و نجات به مردم است که در استان اصفهان اقدامات قابل توجهی پیرامون این موضوع صورت گرفته است.

   #اصفهان #زلزله #مناطق زلزله #کرمانشاه #نطنز #غرب کشور #بنیاد مسکن

محتوای خبر «روزانه ۵ هزار نفر در بیمارستان صحرایی اصفهان در کرمانشاه مداوا می شوند» را در سایت «اصفهان امروز» ببینید