تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 397
خبرگزاری شبستان، درباره وضعیت نمازخانه ها و مساجد مجموعه های ورزشی کشور، گفت: ورزشگاه های کشور در زمینه ورزشی و مهیا کردن شرایط مناسب برای رفت و آمد و استقرار تماشاگران، استاندارد و حرفه ای نیستند، دیگر امکانات فرهنگی آن ها برای اقامه نماز و ساخت مسجد و نمازخانه ها که جای خود دارد.

وی مشکلات موجود در کشور در زمینه فوتبال حرفه ای را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: مجموعه ورزشی آزادی به عنوان بهترین مجموعه ورزشی کشور، مسجد ندارد و روند ساخت مسجدی در آن که از پنج سال پیش آغاز شده، در مرحله گودبرداری باقی مانده است.

معاون فرهنگی باشگاه فوتبال استقلال، خاطرنشان کرد: ورزشگاه آزادی که گاهی میزبان 80 هزار تماشاگر است، امکانات مناسبی برای انجام کارهای فرهنگی و اقامه نماز ندارد، این در حالی است که مسئولان متولی امور این ورزشگاه، ساخت مسجد مجموعه ورزشی آزادی را به حال خود رها کرده اند.

http://media.shabestan.ir/Original/1396/09/12/IMG15334492.jpg

مالک ساخت مساجد در مجموعه های ورزشی را در اصلاح رفتارهای ناپسند برخی تماشاگران، مفید دانست و گفت: متولیان امور ورزشی باید ساخت مساجد و نمازخانه ها و برگزاری برنامه های فرهنگی در ورزشگاه ها را جدی بگیرند زیرا این حرکت، گامی در مسیر کاهش ناهنجاری های رفتاری در برخی ورزشگاه های کشور است.

پایان پیام/397
ضمیمه :

   #ورزشگاه آزادی #باشگاه فوتبال #استاندارد

محتوای خبر «ساخت مسجد مجموعه ورزشی آزادی، نیمه کاره مانده است» را در سایت «شبستان» ببینید