تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 481
17-12-6-1642382646874.jpg

جدول برنامه های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان شامل کارگاه ها، نشست های تخصصی، نمایش فیلم و نگاه شخصی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، ۲۸ برنامه در بخش نگاه شخصی، ۱۳ کارگاه تخصصی و ۱۶ نشست و سخنرانی برگزار می شود و پنج فیلم نمایش داده خواهد شد.

ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه ۱۵ آذر در خانه هنرمندان ایران با گشایش نمایشگاه عکس انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسی میراث فرهنگی، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و انجمن عکاسان خانه تئاتر و نمایشگاه عکس استان های خراسان و آذربایجان غربی آغاز می شود.

در دومین روز همایش پنجشنبه ۱۶ آذر کارگاه فضاسازی استودیو با نورهای لوکی (یدالله ولی زاده) ساعت ۱۰ تا ۱۲ و کارگاه مراحل پست پروداکشن در عکس های فضاسازی تبلیغاتی (ساسان پناهی) ساعت ۱۲ تا ۱۴ برگزار می شود. نشست زنان و عکاسی جنگ در ایران با حضور مریم کاظم زاده، فرهاد سلیمانی و رضیه غبیشی ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰، نمایش فیلم «زمان مناسب، مکان مناسب» به کارگردانی کریس رود لی ساعت ۱۶:۴۵ و نشست زنان و عکاسی جنگ در جهان با حضور اسماعیل عباسی و مریم کهوند ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برنامه های دیگر دومین روز همایش است.

در بخش نگاه شخصی در روز پنجشنبه ۱۶ آذر، آریادخت جهانبخشیان با عنوان «گلی» از بوشهر ساعت ۱۵:۳۰، مریم آل مومن دهکردی با عنوان «سلیمان، مهناز و علی» از شهرکرد ساعت ۱۶:۳۰، شقایق مرادیان نژاد با عنوان «جغرافیای نیلی» از تهران ساعت ۱۷:۳۰ و کیارنگ علایی با عنوان «نمایشگاه اربن» از مشهد ساعت ۱۸:۳۰ تجربه های خود را در بخش نگاه شخصی بیان می کنند.

ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ۱۵ تا ۲۴ آذر در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

57242

   #هنرمندان #نمایشگاه #مشهد #دفاع مقدس #خراسان