تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 465
نیم نگاه مالزی به «کی روش» برای جایگزینی رفیقِ شفیق! یک نشریه مالزیایی از سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی مالزی یاد کرد.

سایت نشریه «فور فور تو» مالزی گزارش داد، در پی استعفای نلو وینگادا از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال مالزی، فدارسیون فوتبال این کشور به دنبال یافتن گزینه ای جدید برای سرمربیگری مالزی است. این نشریه از پنج گزینه به عنوان کاندیدهای سرمربیگری تیم ملی مالزی یاد کرده است که کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران یکی از این گزینه هاست.

در گزارش این نشریه آمده است: کی روش از سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد و این تیم را تبدیل به تیمی کرده که سخت شکست می خورد. ایران در حال حاضر بهترین تیم آسیایی رده بندی فیفا است و در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در ۱۰ بازی تنها ۲ گل دریافت کرد. حضور این سرمربی پرتغالی روی نیمکت تیم ملی مالزی کمی دور از انتظار است، اما بر اساس گزارش ها رابطه او با فدراسیون فوتبال ایران دچار تنش شده و کی روش پس از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ به این فدراسیون اولتیماتوم داد در صورتی که نمی توانند از وی حمایت کنند بهتر است که او را اخراج کنند. به هر حال ممکن است پس از پایان مسابقات جام جهانی، فدراسیون فوتبال مالزی سراغ استخدام کی روش برود.

اونگ کیم سویی سرمربی تیم زیر ۲۲ سال مالزی، تان چنگ هوئه سرمربی تیم کِدا مالزی، ساتیانانتان سرمربی تیم فلدا یونایتد مالزی و گری وایت سرمربی کنونی تیم چین تایپه از دیگر گزینه های سرمربیگری تیم ملی مالزی هستند.

   #مالزی #تیم ملی فوتبال #فوتبال ایران #فدراسیون فوتبال #جام جهانی #جام جهانی ۲۰۱۸ #چین #قرعه کشی جام جهانی #استخدام

محتوای خبر «نیم نگاه مالزی به «کی روش» برای جایگزینی رفیقِ شفیق!» را در سایت «یک ورزش» ببینید