تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 411
موسیقی ما – جدیدترین تجربه «اشکان خطیبی» با همراهی گروه «راک دِ پن»، سوم و چهارم دی ماه در در تالار وحدت و تحت عنوان کنسرت – تئاتر «ده سال تنهایی» روی صحنه می رود.

به گزارش«موسیقی ما»، اشکان خطیبی پس از تجربه های مختلف موسیقایی در سالها و ماه های گذشته از جمله: «ترانه های قدیمی»، «در روزهای آخر اسفند»، «لامبورگینی» و... این بار جدیدترین کنسرت تئاتر خود را با همراهی گروه «راک دِ پن» که متشکل از نوازندههای سرشناس کشور اند، روی صحنه می برد.

این اثر که بر اساس طرحی از سهیل دانش اشراقى و اشکان خطیبی و کارگردانی اشکان خطیبی تهیه وتولید شده است، از حضور آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام و اشمان خطیبی به عنوان بازیگر بهره برده است.

نوازنده های سرشناسی چون: اشکان آبرون، بردیا امیری، نیما رمضان، آرش سعیدی، سروش عدل و هومن نامداری نیز در این اجرا در کنار اشکان خطیبی ساز می زنند. همچنین تارا صلاحی، فاطمه ساربان ها و مونا شمس نیز به عنوان همخوان در این اثر حضور خواهند داشت.

کنسرت – تئاتر «ده سال تنهایی» سوم و چهارم دی ماه ساعت ٢١:٣٠ در تالار وحدت روی صحنه می رود و بلیت فروشی این اجرا نیز از امروز (پنج شنبه 16 آذر) از سایت «ایران کنسرت» آغاز خواهد شد.

   #اشکان خطیبی #کنسرت

محتوای خبر «کنسرت – تئاتر «ده سال تنهایی» روی صحنه می رود» را در سایت «موسیقی ما» ببینید