تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 411
کارلوس کی روش یک نشریه مالزیایی از سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی مالزی یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت نشریه «فور فور تو» مالزی گزارش داد، در پی استعفای نلو وینگادا از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال مالزی، فدارسیون فوتبال این کشور به دنبال یافتن گزینه ای جدید برای سرمربیگری مالزی است. این نشریه از پنج گزینه به عنوان کاندیدهای سرمربیگری تیم ملی مالزی یاد کرده است که کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران یکی از این گزینه هاست.

در گزارش این نشریه آمده است: کی روش از سال 2011 هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد و این تیم را تبدیل به تیمی کرده که سخت شکست می خورد. ایران در حال حاضر بهترین تیم آسیایی رده بندی فیفا است و در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2018 در 10 بازی تنها 2 گل دریافت کرد. حضور این سرمربی پرتغالی روی نیمکت تیم ملی مالزی کمی دور از انتظار است، اما بر اساس گزارش ها رابطه او با فدراسیون فوتبال ایران دچار تنش شده و کی روش پس از قرعه کشی جام جهانی 2018 به این فدراسیون اولتیماتوم داد در صورتی که نمی توانند از وی حمایت کنند بهتر است که او را اخراج کنند. به هر حال ممکن است پس از پایان مسابقات جام جهانی، فدراسیون فوتبال مالزی سراغ استخدام کی روش برود.

اونگ کیم سویی سرمربی تیم زیر 22 سال مالزی، تان چنگ هوئه سرمربی تیم کِدا مالزی، ساتیانانتان سرمربی تیم فلدا یونایتد مالزی و گری وایت سرمربی کنونی تیم چین تایپه از دیگر گزینه های سرمربیگری تیم ملی مالزی هستند.

انتهای پیام/

   #مالزی #تیم ملی فوتبال #فوتبال ایران #فدراسیون فوتبال #جام جهانی #چین #قرعه کشی جام جهانی #استخدام

محتوای خبر «کی روش یکی از 5 گزینه سرمربیگری تیم ملی مالزی» را در سایت «تسنیم» ببینید