تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 183
محمدمهدی زاهدیرییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درپیامی به مناسبت روز دانشجو، گفت: دانشجو در هیچ برهه ای از توطئه استکبار غافل نبوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد مهدی زاهدی امروز ( 5شنبه 16 آذر) درپیامی به مناسبت روز دانشجو، گفت: دانشجو در هیچ برهه ای از توطئه استکبار غافل نبوده است.متن پیام رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بدین شرح است:

باسمه تعالی

سلام خداوند به پیام آوران روشنایی و بندگان صالحان و اولیاء و انبیاء الهی، خاصه حضرت ختمی مرتبت حضرت محمّد مصطفی صلوات الله علیه و پرورش دهنده مکتب شیعه امام جعفر صادق علیه السلام.

درود می فرستیم به روان پاک شهیدان، به ویژه شهیدان مبارز دانشجو که با بینش و ایستادگی در برابر استکبار جهانی فریاد آزادیخواهی را سردادند.

به عنوان عضوی از جامعه ی دانشگاهی آرزو دارم که آرمان های مقدس جامعه ی عدالتخواه و استکبارستیز دانشگاهی کشور، همیشه و در هر مقطعی از تاریخ با شکوه ایران اسلامی، چراغ راه اهالی دانش و اندیشه ورز باشد.

آرمان الهی، مترقی و حق طلبانه ای که تا به امروز هیچ سلیقه، مذهب و عقیده ای موجب کاستن و عدول از مرزها و مبانی وتقید بر آن نگردید، تا تفکر روشن و نگاه عمیق دانشجوی مسلمان ایرانی بر اعتلا و سربلندی دین و میهن معطوف گردد.

به گواهی تاریخ پرفراز و کم فرود مجاهدتها و مبارزات قشر فرهیخته این سرزمین، دانشجویان در هیچ برهه ای از توطئه استکبار غافل نبوده اند و آگاهانه ترین حرکت ها و جنبش ها را در راه اعتلای نام میهن سامان داده اند.

حرکتهای غیرتمندانه و عزت آفرینی که گاه به رنگ خون و لباس شهادت آذین شده و تمثال مبارک شهیدان بزرگ نیا،قندچی و شریعت رضوی شهدای گرانقدر ۱۶ آذرماه را به موزه ی افتخارات وطن هدیه نموده است.

یادشان گرامی وراهشان پر رهرو./

پایان پیام

   #شهادت

محتوای خبر «16 آذر نماد بینش و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر ظلم و بی عدالتی است» را در سایت «خانه ملت» ببینید