تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خریداران نسخه دیجیتالی بازی نیازمند یک کارت حافظه 32 گیگابایتی هستند!

کمپانی ۲K اعلام کرده که بازی WWE 2K18 هم اکنون برای کنسول نینتندو سوییچ دردسترس است. برای جزئیات بیشتر، در ادامه با گیمان همراه باشید.

ماه جولای بود که کمپانی ۲K رسما از بازی WWE 2K18 برای کنسول نینتندو سوییچ رونمایی کرد؛ حال مطابق اعلام این کمپانی، جدیدترین بازی از سری WWE 2K هم اکنون به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای نینتندو سوییچ دردسترس است.

کسانی که این بازی را به صورت فیزیکی خریداری کنند، می توانند از بسته الحاقی شخصیت Kurt Angle بهره مند شوند؛ همچنین طرفدارانی که می خواهند این بازی را به صورت دیجیتالی از eShop (فروشگاه اختصاصی بازی های دیجیتالی نینتندو سوییچ) خریداری کنند، تا تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) می توانند به این بسته الحاقی دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر بوده که ۲K اعلام کرده که برای تجربه بازی به صورت دیجیتالی، کاربران نیازمند یک کارت حافظه Micro SD با ظرفیت ۳۲ گیگابایت هستند، با این حال این کمپانی دقیقا اعلام نکرده که خریداران نسخه های فیزیکی نیازمند چه مقدار فضا برای محتویات اضافی بازی هستند.

بازی WWE 2K18 در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهرماه)، برای پلتفرم های، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شده است. نسخه نینتندو سوییچ بازی نیز از تاریخ ۶ اکتبر (۱۵ آذر) یعنی امروز، دردسترس کاربران قرار گرفت.

منبع Game Informer

   #پلی استیشن #رونمایی #رایانه #ایکس باکس

محتوای خبر «بازی WWE 2K18 هم اکنون برای کنسول نینتندو سوییچ دردسترس است» را در سایت «گیمان» ببینید