تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پیشنهاد تیم مطرح اروپایی به اولین حریف شاگردان کی روش در جام جهانی سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش گفت: پیروزی در اولین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر ایران امیدهای ما برای صعود را تقویت می کند. به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از سایت فرانسوی زبان اینفو، اِروی رنار مصمم است تا با تیم ملی فوتبال مراکش به مرحله دوم جام جهانی 2018 روسیه صعود کند. سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش در این رابطه می گوید: پیروزی در بازی با ایران امیدها و جاه طلبی های ما را برای صعود تقویت می کند. همین مسئله ما را برای پیروزی در بازی نخست جام جهانی مجاب خواهد کرد.

خبر دیگر از حریف اول ایران در جام جهانی 2018 روسیه حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال بلژیک با ارائه درخواستی خواستار بازی تدارکاتی با مراکشی ها در ماه مارس میلادی شده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک نیز ارائه درخواست به همتای مراکشی خود را تایید اما اعلام کرد هنوز برگزاری بازی قطعی نشده است. انتظار می رود فدراسیون فوتبال مراکش پس از رایزنی با رنار، سرمربی فرانسوی خود پاسخ بلژیکی ها را در چند روز آینده بدهد.

تیم ملی فوتبال مراکش در گروه B جام جهانی 2018 روسیه با تیم های ملی پرتغال، اسپانیا و ایران قرار دارد. ایران و مراکش در اولین بازی روز 25 خرداد 1397 در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/

   #تیم ملی فوتبال #جام جهانی #روسیه #بلژیک #فدراسیون فوتبال #جام جهانی ۲۰۱۸ #سن پترزبورگ

محتوای خبر «پیشنهاد تیم مطرح اروپایی به اولین حریف شاگردان کی روش در جام جهانی» را در سایت «فرتاک ورزشی» ببینید