تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
الزام استفاده از زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی

بارش برف و باران در محورهای ۹ استان کشور

الزام استفاده از زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی

عصر خودرو- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور، وضعیت جوی اغلب محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل را همراه با بارش برف اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی از بارش باران در اغلب محورهای استان لرستان، ایلام، گیلان، همدان، مازندارن در محور رامسر و محور سواد کوه خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به مه گرفتگی و کاهش دید در محور کرج - چالوس و محدوده پارس آباد در محور فیروزکوه افزود: استفاده از زنجیر چرخ برای تردد در اکثر محورهای کوهستانی آذربایجان شرقی، آدربایجان غربی، کردستان و ادربیل الزامیست و رانندگانی که طی امروز و فردا قصد سفر به این استان های را دارند باید حتما تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه با بیان اینکه به لحاظ ترافیکی مشکل خاصی در محورهای کشور دیده نمی شود، تاکید کرد: رانندگان و مسافران می توانند با شماره تلفن 88255555 برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی برای حوادث احتمالی تماس بگیرند.

   #پلیس راهور ناجا #بارش برف #بارش باران #حوادث #اردبیل

محتوای خبر «الزام استفاده از زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی» را در سایت «عصر خودرو» ببینید