تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 152
این ۱۶۰ پروژه با اعتباری حدود ۱۰۵ میلیارد تومان در بیش از ۶۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع در شش شهرستان این استان به بهره برداری رسید 398188_493.jpg
شفاآنلاین>سلامت> همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)، ۱۶۰ پروژه حوزه سلامت استان خراسان رضوی در مراسمی به صورت همزمان و با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.

به گزارش شفاآنلاین، این ۱۶۰ پروژه با اعتباری حدود ۱۰۵ میلیارد تومان در بیش از ۶۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع در شش شهرستان این استان به بهره برداری رسید.

مجتمع آموزشی، پژوهشی، بهداشتی(Sanitary)، درمانی، فرهنگی و رفاهی برج سپید، مرکز مدیریت بحران و فوریت های پزشکی ستاد بحران و دانشکده طب سنتی در مشهد مقدس، ۳ کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی، ۳۲ پایگاه سلامت شهری و دو آزمایشگاه مرکزی در شهرستان تایباد و دو مرکز شیمی درمانی در شهرستان کاشمر از جمله این پروژه ها هستند.

از دیگر پروژه هایی که امروز به بهره برداری رسید می توان به ۲۲ مرکز جامع خدمات سلامت روستایی، ۷ مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی، دو مرکز خدمات جامع سلامت شهری شبانه روزی، ۳۶ خانه بهداشت و ۴۷ باب پانسیون پزشکان در شهرستان باخزر، دو بلوک زایمانی در شهرستان سرخس و یک تسهیلات(Facility) زایمانی و ستاد مرکز بهداشت شهرستان رشتخوار اشاره کرد.

   #حوزه سلامت #خراسان #وزیر بهداشت #پیامبر اکرم #میلاد پیامبر #طب سنتی #شیمی درمانی #مشهد