تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با صراحت می گویم ما باید از همه بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا در کشورمان میزبانی کنیم.به گزارش بلاغ،خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با صراحت می گویم ما باید از همه بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا در کشورمان میزبانی کنیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان در سمینار هم اندیشی و دانش افزایی رؤسای هیئت فوتبال استان ها و کمیته فدراسیون فوتبال گفت: من به عنوان عضو هیئت اجرایی AFC اعلام می کنم که در جلسه این هیئت در کنفدراسیون فوتبال آسیا، نظر همه اعضا این بود که تمامی مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود و هیچ تبصره ای نداشت.

وی ادامه داد: هیچ یک از اعضا اعتقادی به وجود استثنا درباره ایران نداشتند و خوشبختانه اینفانتینو، رئیس فیفا هم در این جلسه حضور داشت و به صراحت گفت که «داستان فوتبال از سیاست جداست و همه کشورها حق دارند در کشور خود از بازی ها میزبانی کنند.» به دلیل همه اتفاقاتی که در جلسه هیئت رئیسه افتاده به صراحت می گویم که «در مصوبه هیئت اجرایی هیچ تبصره و استثنایی وجود نداشت»

عضو هیئت اجرایی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ما باید منتظر اعلام مکتوب مصوبه باشیم. اگر در آن نامه بازی های خانگی ما در ایران نباشد، از همه اعضای هیئت اجرایی کنفدراسیون استعلام خواهیم گرفت و مطمئنیم همه آنها جواب خواهند داد. ایران باید در خانه خود از همه بازی ها پذیرایی کند، مگر آنکه AFC بتواند ثابت کند که کشور ما ناامن است که این البته ادعایی واهی است.

   #فدراسیون فوتبال #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #کفاشیان #استعلام #علی کفاشیان