تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 411
بازی بهزاد فراهانی در سریال «سایه بان» برادران محمودی از پنجشنبه شب (۱۶ آذرماه) آغاز می شود. - 531371_939.jpg

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما، این سریال که تا کنون 11 قسمت از آن پخش شده، با حضور بهزاد فراهانی - بازیگر نقش خسرو - که از گرجستان آمده ادامه پیدا می کند.

از دیگر بازیگران که در مجموعه تلویزیونی «سایه بان» ایفای نقش می کنند می توان به امین تارخ، هستی مهدوی فر، محمدرضا غفاری، مجتبی پیرزاده، محمد ولی زادگان، رویا جاویدنیا، افسانه کمالی، حسام محمودی، علیرضا جعفری ، سینا مهراد، افشین اخلاقی، زهرا بهروز منش، علیرضا ثانی فر، سجاد دیرمینا، پیمان مقدمی، علی غلامی، پریوش نظریه، رویا تیموریان، علی اوسیوند، کمند امیر سلیمانی، محمد عمرانی، کامران تفتی و آناهیتا افشار اشاره کرد.

در خلاصه داستان این سریال آمده: «سایه بان قصه زندگی امروز ما و شماست، دو رفیق که در منطقه ای کارگرنشین بزرگ شده اند، تا پای جان تلاش می کنند که چراغ خانه هایشان را روشن نگه دارند. عشق و ایمان خون می شود در رگ هایشان تا از پا نیفتند و دلخوش بمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر، اما زخمی در راه است؛ زخمی که سنگ محکی است برای رفاقت دیرینه شان ...»

سریال «سایه بان» کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که از شنبه تا پنج شنبه ساعت۲۱:۳۰ پخش و در ساعت های یک بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵ روز بعد بازپخش می شود.

   #بهزاد فراهانی #کامران تفتی

محتوای خبر «ادامه «سایه بان» با حضور بهزاد فراهانی + تصاویر» را در سایت «اکونومیست» ببینید