تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 384
به گزارش مشکلات مطرح، عدم انسجام و یکپارچگی میان بخش های مختلف جشنواره تجسمی فجر است. اگر همه بخش ها به یک شیوه واحد و همراه با هم پیش بروند، تحولات مثبتی در حوزه تجسمی صورت می گیرد و همان گونه که انتخاب یک فیلم در جشنواره فجر سرنوشت اکران و اقتصاد آن را تضمین می کند، چرخه اقتصاد و درآمدزایی برگزیدگان هنرهای تجسمی هم تکان اساسی می خورد.

مجتبی آقایی ضمن اشاره به تقدیر دبیرخانه فجر از فعالان حوزه تجسمی اظهار داشت: هر سال در مراسم افتتاحیه از فعالان، حامیان، خبرنگاران و رسانه های تجسمی توسط دبیرخانه جشنواره فجر تقدیر می شود، تا بدانند زحمات آنان بر متولیان و مسئولان هنرهای تجسمی پوشیده نیست و با اینکه وظیفه ای در این رابطه ندارند؛ اما فعالیت های مستمرشان منجر به افزایش کمی و کیفی برنامه های هنری می شود.

دبیر تجسمی جشنواره فجر در خصوص اهداف جشنواره ها گفت: هدف اصلی جشنواره ها معرفی هنر و هنرمند است. اما تلاش جشنواره فجر این است که خدمتی بزرگ به هنرمندان تجسمی ارائه و مسیر پیشرفت و فعالیت آنان را تحت تاثیر قرار دهد.

گفتنی است؛ نتیجه انتخاب اولیه آثار جشنواره تجسمی فجر، ٢٢ لغایت ٣٠ آذر ماه اعلام و آثار منتخب از سوم بهمن تا 4 اسفند ماه در مرکز فرهنگی هنری صبا، موزه هنرهای معاصر و فرهنگسرای نیاوران به نمایش گذاشته خواهند شد.

   #جشنواره فجر #هنرمندان