تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
به دنبال بهبود بخشیدن به عکس های ارزان خود در سفر هستید؟ خب بهترین راه این است که به جای صرف پول زیاد، فقط چندین برنامه کاربردی بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. در حالی که دوربین اصلی آیفون به اندازه کافی برای عکس گرفتن خوب است، اما با استفاده از چند برنامه حتی می توانید آن را هم بهبود ببخشید.
5 نرم افزار iOS برای گرفتن عکس های بهتر در سفر


کوله پشتی: به دنبال بهبود بخشیدن به عکس های ارزان خود در سفر هستید؟ خب بهترین راه این است که به جای صرف پول زیاد، فقط چندین برنامه کاربردی بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. در حالی که دوربین اصلی آیفون به اندازه کافی برای عکس گرفتن خوب است، اما با استفاده از چند برنامه حتی می توانید آن را هم بهبود ببخشید.645 Pro Mk III
مطمئنا کسانی که در حرفه ی عکاسی جدی هستند، با این برنامه ی کاربردی هم آشنا هستند. این برنامه، درست مانند یک دوربین باکیفیت است، یادگری آن کمی زمان بر است اما زمانی که کاملا یاد بگیرید، بهبود قابل ملاحظه ای را در عکس هایتان خواهید دید.

Pro Camera
یکی دیگر از برنامه های کاربردی آیفون که دارای نسلی طولانی است. این برنامه همیشه دارندگان آیفون را به خود جذب می کند. همیشه در نسخه های جدید این برنامه قابلیت های بیشتری دیده می شود که حتی در آیفون های قدیمی هم قابل اجرا است. می توانید این برنامه را از اپ استور خریداری کنید.

Camera+
اگر حتی کاربری نیمه حرفه ای هم نیستید، با حداقل تلاش، می توانید بهترین عکس را ثبت کنید. این برنامه، برخلاف برنامه های دیگر، توانسته رضایت بیشتری را کسب کند. کنترل ثبات و فلش کامل و فیلتر های جدید توانسته این برنامه را سرآمد کند.

NightCap
با توجه به رویکردی متفاوت نسبت به دیگر برنامه ها، NightCap تمرکز بر انجام یک کار خاص و همچنین امکان پذیر داشته است. دوربین این برنامه در نور کم هم ثابت کرده که می تواند بهترین ها را ثبت کند. همانطور که در حال حاضر، هزاران عکس با کیفیت را در فیس بوک و اینستاگرام می بینید.

Sun Seeker
شاید دارای فیلتر های فانتزی دلخواه شما نباشد اما به طرز عجیبی می تواند کیفیت عکس هایتان را بهبود ببخشد. شاید تا به جال برایتان پیش آمده باشد که نور خورشید کیفیت عکس شما را خراب کند. این برنامه به راحتی خود را با نور تطبیق داده، آن را تنظیم و کم می کند و عکسی خوب به شما ارائه می دهد.

مترجم:سحر مردانه
منبع: www.tripsavvy.com


   #آیفون #نرم افزار #فیس بوک #اینستاگرام #اپلیکیشن