تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 377
استقلال در حالی مهیای دیدار با تیم های حاضر در گروه D لیگ قهرمانان آسیا می شود که چند سال پیش رویارویی با آنها را تجربه کرده بود. استقلال در حالی مهیای دیدار با تیم های حاضر در گروه D لیگ قهرمانان آسیا می شود که چند سال پیش رویارویی با آنها را تجربه کرده بود.

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا امروز (چهارشنبه) انجام شد که تیم استقلال نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ایران در گروه D با تیم های الهلال عربستان، الریان قطر و برنده العین امارات و ملکیه بحرین هم گروه شد. به نظر می رسد که العین نیز کار سختی برابر نماینده بحرین نداشته باشد و بتواند در این گروه قرار بگیرد.

نکته قابل توجه اینکه، چند سال پیش هم استقلال در گروه مشابه امسال قرار گرفته بود. در فصل 14-2013 استقلال با سرمربیگری امیر قلعه نویی در گروه مشابه قرار گرفت. استقلال در عربستان، الهلال عربستان را با نتیجه 2 بر یک شکست داد، اما بازی برگشت را با یک گل واگذار کرد. استقلال در آن زمان، با چهار پیروزی، یک مساوی و یک شکست، 11 گل زده و پنج گل خورده و 13 امتیاز در گروه خود اول شد، الهلال روی پله دوم ایستاد و العین و الریان نیز سوم و چهارم شدند.

استقلال در آن زمان بازیکنانی با چون فرهاد مجیدی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، پژمان منتظری، سیدمهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، آرش برهانی و ... راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد و نتوانست از سد اف سی سئول کره جنوبی بگذرد و به فینال راه پیدا کند.

   #استقلال #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #بحرین #نیمه نهایی #کره جنوبی #قطر #امارات #امیر قلعه نویی #سئول

محتوای خبر «گروه استقلال تکرار شد!» را در سایت «رجا» ببینید