تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 429
خوابگاه کوی دانشگاهمعاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات این معاونت طی 100 روز اول دولت دوازدهم گفت: اجرای طرح اعتبارسنجی و رتبه بندی خوابگاه های ملکی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور از جمله این اقدامات است.

به گزارش ایسنا، معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت از جمله اقدامات این معاونت طی 100 روز گذشته به اجرای طرح اعتبارسنجی و رتبه بندی خوابگاه های ملکی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، تهیه برنامه جامع تحول مشاوره دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و تدوین برنامه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در محیط های دانشجویی اشاره کرد.

براساس این گزارش، برگزاری اختتامیه جشنواره ملی رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر 10) با مشارکت بیش از هفتصد دانشجو از سراسر کشور نیز از دیگر اقدامات این حوزه است که در این جشنواره 15 هزار نفر، 36 هزار اثر به جشنواره ارائه کردند.

برپایه این گزارش از دیگر اقدامات این حوزه می توان به برگزاری دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در شهرکرد در 10 رشته ورزشی و با مشارکت بیش از هجده هزار نفر شرکت کننده در مسابقات و اردوهای مقدماتی و 2 هزار و پانصد نفر شرکت کننده در رقابت های نهایی اشاره کرد.

به گزارش وبدا، گفتنی است برگزاری بیش از پنجاه نشست با تشکل های اسلامی دانشجویان نیز از دیگر اقدامات حوزه دانشجویی فرهنگی طی 100 روز گذشته است.

انتهای پیام

   #دولت دوازدهم