تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 637
2ساعت 24-لذت سفر به شهر تاریخی کاشان با اقامت در هتل های سنتی آن کامل می شود چرا که نمونه این هتل های سنتی را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید.

کاشان از تاریخی ترین شهرهای ایران در استان اصفهان است که قدمت آن به بیش از ۱۵ هزار سال قبل، به زمان پارینه سنگی می رسد. کاشان از دیرباز تاکنون بافت تاریخی خود را حفظ کرده و جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی را در خود جای داده است. سفر به شهر تاریخی کاشان و قدم زدن در کوچه پس کوچه های دیدنی آن مانند ورق زدن تاریخ می ماند.

سرای عامری ها کاشان

وقتی سخن از اقامت در شهر تاریخی کاشان می شود، ناخودآگاه هتل های سنتی این شهر به ذهن هرکسی می رسد. لذت سفر به این شهر تاریخی با اقامت در هتل های سنتی آن کامل می شود چرا که نمونه این هتل های سنتی را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید. البته اگر تمایلی به اقامت در هتل های سنتی نداشتید، می توانید در هتل های مدرن این شهر اقامت کنید.

هتل عامری ها

هتل عامری ها

سرای عامری ها یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان است که به عنوان هتلی پنج ستاره برای گردشگران فراهم شده است. این خانه متعلق به یکی از حاکمان کاشان در اواخر دوران زندیه و اوایل دوران قاجاریه بوده است.

هتل عامری ها

سرای عامری ها با اینکه یکی از برجسته ترین خانه های تاریخی کشور است، ولی هتلی نوساز و مدرن به شمار می رود که دارای کلیه تجهیزات و امکانات اقامتی روز دنیا است.

هتل عامری ها

سرای عامری ها نزدیک به بیشتر جاذبه های تاریخی کاشان است بطوریکه از هتل می توانید پیاده به دیدن بافت قدیمی شهر و این جاذبه های تاریخی بروید.

هتل عامری ها

مسافران در طول اقامت آرامش بخش و باشکوه خود در این هتل می توانند از این شاهکار تاریخی دیدن کنند.

هتل عامری ها

امکانات هتل: کافی شاپ، سالن همایش، اینترنت بی سیم، کافی نت، تاکسی سرویس

هتل عامری ها

آدرس: کاشان، خیابان علوی، بن بست باستان هفتم

هتل مهینستان راهب

هتل مهینستان راهب

مهینستان راهب از خانه های تاریخی به یادگار مانده از دوران قاجار در شهر تاریخی کاشان است که امروزه تبدیل به اقامتگاهی چهار ستاره شده است. هتل مهینستان راهب در دو طبقه از سه حیاط اندرونی، بیرونی و حیاط خدمه تشکیل شده است.

هتل مهینستان راهب

هتل مهینستان راهب با وجود معماری سنتی و تاریخی از امکانات مدرنی برخوردار است که این تضاد، تجربه جالبی برای مسافران رقم خواهد زد. موقعیت مکانی هتل نیز بسیار مناسب است و به بیشتر آثار تاریخی کاشان از جمله خانه تاریخی طباطبایی ها، خانه بروجردی ها، باغ فین و بازار تاریخی کاشان نزدیک است.

هتل مهینستان راهب

امکانات هتل: رستوران سنتی با سرو غذاهای کاشانی و سنتی با گنجایش ۵۰ نفر، آسانسور، فضای سبز، سالن کنفرانس و اجتماعات، خشک شویی، کافی شاپ، کافی نت، فروشگاه، اینترنت، تاکسی سرویس

آدرس: کاشان، خیابان فاضل نراقی، کوچه فرهنگ ۳۱

هتل خانه مرشدی

هتل خانه مرشدی

خانه مرشدی با عمری به درازای ۲۵۰ سال یکی از دیدنی ترین جاذبه های تاریخی شهر کاشان است. این خانه در سال های اخیر مرمت و بازسازی شده و به هتلی رویایی و باورنکردنی برای اقامت تبدیل شده است.

هتل خانه مرشدی

میهمانان این هتل چهار ستاره می توانند در اتاق های اشرافی این هتل که مزین به فرش های نفیس دست باف و عتیقه جات است و پنجره هایشان رو به حیاط باصفای خانه باز می شود، اقامت کنند. دمنوش خانه این هتل نیز بسیار دنج است و دمنوش هایش زبانزد خاص و عام، در شهر کاشان است.

هتل خانه مرشدی

هتل خانه مرشدی همچنین دسترسی راحتی به خانه های تاریخی بروجردی و طباطبایی دارد.

هتل خانه مرشدی

امکانات هتل: تورهای کاشان گردی، اینترنت پرسرعت، دمنوش خانه با سرو شربت ها و دمنوش های کاشانی، پارکینگ، خدمات ماساژ، حوض سنتی، خزینه سنتی، فضای سبز اختصاصی

آدرس: کاشان، میدان کمال الملک، خیابان ملا حبیب اله شریف، کوچه بوستانی

هتل منوچهری

خانه منوچهری کاشان

خانه منوچهری با ۴۰۰ سال عمر، از گنجینه های بی همتای معماری سنتی ایران، در شهر تاریخی کاشان است. این خانه پس از سه سال مرمت و بازسازی، اکنون به یکی از بهترین اقامتگاه های سنتی سه ستاره کاشان تبدیل شده است.

خانه منوچهری کاشان

هرکدام از واحدهای اقامتی این هتل دارای ویژگی های تزیینی خاص هستند و در سه وجه در حیاط اندرونی مشرف به آب نما و باغچه های باصفای درختان میوه واقع شده اند.

خانه منوچهری کاشان

از ویژگی های منحصر به فرد این هتل می توان به اتاق ناهارخوری با زیباترین فضای سنتی مزین به پنجره های ارسی، آب انباری قدیمی با تغییر کاربری به یک فیلم خانه مدرن و یک کارگاه سنتی پارچه بافی در سرداب دل باز اشاره کرد.

خانه منوچهری کاشان

امکانات هتل: رستوران فضای باز، فضای سبز، اینترنت بی سیم، رستوران سنتی، تاکسی سرویس

خانه منوچهری کاشان

آدرس: کاشان، خیابان محتشم کاشانی، کوچه شهید ثابت، عمارت هفت

   #کاشان #رستوران #اینترنت #اصفهان #آرامش بخش