تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 397
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، در پی اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی ترامپ، از برگزاری اجتماع خودجوش دانشجویی و مردمی در صحن قدس حرم رضوی در حمایت از قدس خبر داد. 132225_497.jpg
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در پی اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی از سوی رئیس جمهور آمریکا و اعتراضات گسترده جهانی علیه آن، نوید عمیدی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع)، از برگزاری اجتماع خودجوش دانشجویی و مردمی در صحن قدس حرم رضوی در حمایت از قدس شریف در روز پنجشنبه ۱۶ آذر ۹۶ خبر داد. به گفته وی این تجمع از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.

وی بیان داشت: این تجمع یک تجمع خودجوش دانشجویی و مردمی است که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) و تشکل مردمی فتیه و با همکاری آستان قدس رضوی و دیگر تشکل های مردمی و خودجوش برگزار می شود و از همه زائران و مجاوران علی بن موسی الرضا (ع) دعوت می کنیم برای برگزاری هرچه باشکوه تر آن، در مراسم امروز شرکت کنند.

این فعال دانشجویی افزود: حماقت ترامپ مسئله فلسطین را به جایگاه اصلی اش، یعنی مسأله اول جهان اسلام بازگرداند و باعث اجماع بی نظیر جهانی در حمایت از قدس شد و ما امیدواریم این اجماع و اتحاد پایدار باشد و منجر به اقدامات مؤثر عملی برای آزادی فلسطین شود. البته ما درباره خیانت سران بعضی کشورهای عربی و اسلامی نگران هستیم، اگر در ماه ها و سال های اخیر عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی از سوی آن ها صورت نگرفته بود، امروز شاهد این گستاخی نبودیم.

عمیدی در پایان از گروه های مختلف مردمی و دانشجویی در سراسر کشور دعوت کرد درباره این مسئله ساکت ننشینند و به تظاهرات پس از نمازجمعه اکتفا نکنند و به صورت آتش به اختیار وارد میدان شده و واکنش نشان دهند.


   #اجتماع #پایتخت #کشورهای عربی #رئیس جمهور #جهان اسلام