تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 430
خبرگزاری شبستان در بندرعباس عنوان کرد: دومین دوره آموزشی مرکز تخصصی صحیفه سجادیه عصر امروز دوشنبه(13 آذر) رسما آغاز به کار می کند.

وی افزود: این آیین با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، آشوری عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم هرمزگان و حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

حجت الاسلام کفیل، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و قم، علامه زاده دبیر کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، حجت الاسلام و المسلمین لبخندان مدیر موسسه فرهنگی هنری اندیشه های اسلامی سجادیه، حجت الاسلام پهلوانی مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان و جمعی از اساتید و طلاب مرکز تخصصی صحیفه سجادیه را از دیگر میهمانان این آیین برشمرد.

وی از مرکز تخصصی صحیفه سجادیه به عنوان پیوند علمی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با حوزه علمیه نام برد و بیان کرد: در دومین دوره آموزشی که به منظور تربیت مدرس و پژوهشگر صحیفه سجادیه برگزار می شود، 35 طلبه سطح سه و چهار شرکت خواهند کرد که دروس این مرکز در هفته سه روز و هر روز در قالب دو کارگاه دایر می شود.

مرکز تخصصی صحیفه که یکی از بخش های مهم کمیته علمی پژوهشی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به شمار می رود، چهارم بهمن سال 1395 با حضور آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان در شقر قم افتتاح شد.

گفتنی است؛ کنگره بین المللی امام سجاد(ع) از 7 سال پیش تا کنون هرساله در سالروز شهادت امام چهارم در ۲۵ محرم از سوی دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان و با حمایت دفتر نماینده ولی فقیه در استان و استانداری هرمزگان، ستاد عالی کانون های مساجد کشور و سایر نهادهای فرهنگی و با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در بندرعباس و برنامه های جنبی آن در کانون های مساجد همنام آن حضرت در سراسر کشور و در کشورهایی از پنج قاره جهان برگزار می شود.

پایان پیام/88
ضمیمه :

   #هرمزگان #بندرعباس #شهادت #حوزه علمیه #امام جمعه

محتوای خبر «دومین دوره آموزشی مرکز تخصصی صحیفه سجادیه امروز آغاز به کار می کند» را در سایت «شبستان» ببینید