تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 201
متهم مرد استرالیایی به قاچاق همسر و نوزادش متهم شد! +عکس یک مرد ۲۷ ساله در سیدنی که سعی داشت همسر و فرزند دو ماهه شان را به اجبار از استرالیا به هند بفرستد به قاچاق انسان متهم شد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، یک مرد ۲۷ ساله در سیدنی که سعی داشت همسر و فرزند دو ماهه شان را به اجبار از استرالیا به هند بفرستد به قاچاق انسان متهم شد.

پلیس استرالیا در این باره اعلام کرد: در ماه مارس این مرد با تهدید، فریب و زور همسرش را وادار کرد تا به همراه نوزاد دختر دو ماهه شان استرالیا را به مقصد هند ترک کند و این در حالی است که همسر این مرد تمایلی به این کار نداشت.

این مرد همچنین سعی کرد تا ویزای استرالیایی همسرش را که متولد هند بوده لغو کند. او در دادگاه روز گذشته (سه شنبه) در سیدنی حاضر و با اتهاماتی چون قاچاق انسان و جعل اسناد مواجه شد.

به گزارش پلیس این مرد که شهروند استرالیاست و به دلایل قانونی نام او فاش نشده در نهایت موفق به لغو ویزای این زن و پاسپورت استرالیایی فرزندشان نشد.

به گزارش دیلی میل، این زن پس از بازگشت به خانه خود در استرالیا با یک سازمان مبارزه با برده داری تماس گرفت و آنها مقامات استرالیایی را از این موضوع مطلع کردند.

اگرچه شوهر این زن به قید وثیقه آزاد شده اما دوباره در اواخر همین ماه باید در دادگاه حاضر شود.

ایسنا

   #استرالیا #همسر #هند #حوادث

محتوای خبر «مرد استرالیایی به قاچاق همسر و نوزادش متهم شد! +عکس» را در سایت «جام نیوز» ببینید