تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

گروه بین الملل: فولکس واگن در پی توسعه محصولات عملکرد بالای خود با محصولات R، GT و R لاین بیش تر است.

به گزارش خبرخودرو، معاون بازاریابی محصول و استراتژی این برند، Hendrik Muth در حاشیه نمایشگاه خودروی لس آنجلس اعلام کرد که تمایل فولکس واگن برای طراحی تهاجمی، بالا است.

اگرچه وی نمی تواند جزئیات مدل هایی را که ارتقای عملکرد خواهند داشت اعلام کند، اما اظهار داشت که برنامه ریزی شده است تا برای تمام خودروهای موجود در این خط تولید یک بسته ارتقای طراحی R لاین ارائه شود.

این خودروساز در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2017 تیگوان R لاین را معرفی کرد. این خودرو به اطلس، پاسات و بیتل می پیوندد که همگی دارای اصلاحات ظاهری در سپر و کناره ها هستند اما ارتقای سواری نداشته اند. قرار است این مدل با جتا R لاین نیز توسعه یابد که به زودی پس از رونمایی این مدل جدید در ژانویه معرفی خواهد شد.

صحبت های Muth حاکی از آن است که گلف که قرار است در سال 2018 رونمایی شود و توارگ در دستور کار مدل R لاین قرار دارند.

در عین حال، مدل GT بسته ارتقایی است که هنوز برای پاسات ارائه نشده است. این بسته ارتقایی، به مدل V6 این خودرو ویژگی هایی مشابه R لاین و البته کمی جذاب تر می دهد. این نسخه دارای اصلاحاتی در سیستم تعلیق و تنظیم جدید خواهد بود تا شتاب بهتری داشته باشد.

Muth تاکید کرد که فولکس واگن به توسعه برند GT تمایل دارد. وی هم چنین تایید کرده است که برند R این خودروساز نیز رشد خواهد کرد اما باز هم در مورد جزئیات آن صحبت نکرده است.

 

 

   #نمایشگاه #رونمایی #خودرو #مدل جدید

محتوای خبر «- محصولات عملکرد بالای بیش تری از فولکس واگن ارائه می شود» را در سایت «خبر خودرو» ببینید