تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 569
شرکت های دانش بنیان از اهمیت بسیاری زیادی در کشور برخوردار هستند و به واسطه اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت ها و همچنین با طرح های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می شوند. 398326_734.jpg
شفا آنلاین>بیمه و بانک>یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید نرم افزاری شده است که بازار خرید و فروش سهام را پیش بینی می کند.

به گزارش شفا آنلاین،شرکت های دانش بنیان از اهمیت بسیاری زیادی در کشور برخوردار هستند و به واسطه اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت ها و همچنین با طرح های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می شوند.

یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید نرم افزار سرمایه گذاری شده است که می تواند بازار را پیش بینی کند و سبب رشد سرمایه افراد شود؛ مدیر این شرکت دانش بنیان در خصوص این نرم افزار اظهار کرد: نرم افزاری که از سوی شرکت ما تولید شده است، یک نرم افزار مالی است که از طریق آن می توان بازار بورس را پیش بینی کرد.

وی ادامه داد: این نرم افزار با مدل هایی مخصوص به خود و به صورت کاملا اتوماتیک مقدار سهام را پیش بینی می کند و سهام را خرید و فروش می کند، این نرم افزار برای اولین بار توسط شرکت ما در ایران تولید شده است.

مدیر این شرکت دانش بنیان با اشاره به این موضوع که این نرم افزار در مبادلات بین المللی هم مورد استفاده قرار می گیرد، خاطر نشان کرد: در معا ملات بین تجار ایرانی با کشورهای دیگر و برای پیش بینی بازار های خارجی می توان از این نرم افزار استفاده کرد و به کسب سرمایه پرداخت.

وی یادآور شد: نکته مثبت این نرم افزار این است که بازار را برای هر یک از کاربران پیش بینی می کند و از مرحله دریافت داده ها تا پایان خرید و فروش سهام های بورس را نشان می دهد.

   #نرم افزار #بورس

محتوای خبر «پیش بینی بازار بورس با نرم افزار های دانش بنیان» را در سایت «شفاآنلاین» ببینید