تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سرمربی میلان: باید در این رقابت نشان دهیم تا چه اندازه پیشرفت کرده ایم سرمربی میلان از نیاز تیم صعودکرده اش به پیروزی در بازی آخر مرحله گروهی لیگ اروپا سخن گفت. به گزارش فرتاک ورزشی،

جنارو گتوسو، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ریه کای کرواسی در آخرین دور مرحله گروهی لیگ اروپا به برتری روسونری در این بازی تشریفاتی تاکید کرد.

او گفت: هر چند صعود ما قطعی شده اما پیروزی در این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد. به لحاظ ذهنی، برتری برای میلان مهم است.امیدوارم بازیکنان در آخرین تمرین آنقدر گرسنه بازی و خوب ظاهر شوند که در اعلام ترکیب اصلی دچار مشکل شوم! وقتی با پیراهن میلان در اروپا بازی می کنید، باید تا پایان هر رقابت محترمانه بجنگید.

او در ادامه افزود: انتظار دارم بازیکنان تحت فشار از بازی لذت ببرند و تعصب خودشان را نشان دهند.باید در این رقابت نشان دهیم تا چه اندازه پیشرفت کرده ایم.هواداران ریه کا در بازی رفت 4 هزار نفر بودند اما چنان در استادیوم ما سرو صدا کردند که انگار 20 هزار نفر هستند.منتظر جو مشابهی در بازی برگشت هستیم. حریف ما تیم سازمان یافته ای است که هرگز توپ را در زمین خودش از دست نمی دهد.می توانم چند جوان را از تیم جوانان به ترکیب اصلی بیاورم اما الان و این بازی، زمان مناسبی برای انجام چنین کاری نیست.

انتهای پیام/

   #ترکیب اصلی #لیگ اروپا #کرواسی

محتوای خبر «سرمربی میلان: باید در این رقابت نشان دهیم تا چه اندازه پیشرفت کرده ایم» را در سایت «فرتاک ورزشی» ببینید