تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 450
الهلال در گروه شانس سایت ارم نیوز امارات گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا را گروه شانس برای تیم های عربی دانست و از قرعه الهلال عربستان تحت عنوان «فال نیک» یاد کرد. به گزارش فرتاک ورزشی،

بر اساس قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان 2018 آسیا، الهلال عربستان در گروه D با برنده پلی آف العین امارات و ملکیه بحرین - استقلال تهران - الریان قطر هم گروه شد.

سایت ارم نیوز امارات گروه چهارم را «فال نیک » توصیف کرد،چرا که طی 4 سال گذشته 4 تیم عربی که در گروه چهارم قرار گرفته بودند موفق شدند به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابند.

این سایت پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2018 آسیا که امروز (چهارشنبه) در کوالالامپور مالزی برگزار شد نوشت: قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تیم الهلال سعودی را در گروه «فال نیک » قرار داد.

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا 2018 (AFC) روز چهارشنبه در پایتخت مالزی ،کوالالامپور، برگزار شد و تیم الهلال عربستان سعودی در صدر گروه D رقابت های قاره ای قرار گرفت.

در 4 سال اخیر لیگ قهرمانان آسیا، هر یک از تیم های عربی راه یافته به فینال مسابقات، در مرحله گروهی در گروه چهارم جای گرفته بودند.

این تیم ها عبارتند از الهلال،الاهلی امارات و العین

سال 2014 الهلال که در دور گروهی با تیم های السد، سپاهان اصفهان و الشباب امارات در گروه چهارم بود، به فینال رسید و در فینال با یک گل مغلوب سیدنی استرالیا شد.

سال 2015،الاهلی امارات در گروه چهارم با تیم های الاهلی عربستان،نسف قارشی ازبکستان و تراکتور سازی همگروه بود و موفق شد به فینال لیگ قهرمانان راه یابد اما در دیدار پایانی مغلوب گوانگژو اورگراند شد.

سال 2016 نیز العین امارات که در گروه چهارم با الجیش قطر، الاهلی عربستان و نسف قارشی هم گروه بود ،راهی فینال شد اما در دیدار پایانی مسابقه را به جنبوک هیوندای کره جنوبی واگذار کرد.

سال 2017 هم الهلال عربستان با پرسپولیس ،الریان قطر و الوحده امارات همگروه بود که با عبور از پرسپولیس در دیدار نیمه نهایی به فینال راه یافت و در دو دیدار رفت و برگشت 2-1 مغلوب اوراوارد ژاپن شد.

انتهای پیام/

   #امارات #لیگ قهرمانان #لیگ قهرمانان آسیا #قطر #مالزی #پرسپولیس #پایتخت #کره جنوبی #ژاپن #نیمه نهایی

محتوای خبر «الهلال در گروه شانس» را در سایت «فرتاک ورزشی» ببینید