تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 357
پارلمان اردننمایندگان پارلمان اردن در مقابل سفارت آمریکا در این کشور تحصن کردند.

به گزارش قدس آنلاین، نمایندگان پارلمان اردن در اعتراض به تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مقابل سفارت این کشور تحصن کردند.

رسانه های اردنی اعلام کردند که قرار است نمایندگان پارلمان این کشور یادداشت اعتراض آمیزی نسبت به این تصمیم ترامپ به سفارتخانه این کشور تقدیم کنند.

عاطف الطراونه رئیس پارلمان اردن از پارلمان های عربی و اعضای شورای همکاری اسلامی خواسته بود که مواضع یکپارچه ای در قبال انتقال سفارت آمریکا به قدس اتخاذ کنند.

"عبدالله دوم" پادشاه اردن امروز در تماس تلفنی با "امانوئل ماکرون" رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد که تصمیم آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس تبعات خطرناکی برای امنیت و استقرار منطقه به همراه دارد.

روز گذشته "محمود عباس" رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از پاپ، "ولادمیر پوتین" رئیس جمهور روسیه، "امانوئل ماکرون" رئیس جمهور فرانسه و "عبدالله دوم" پادشاه اردن خواست تا درباره تصمیم "دونالد ترامپ" برای انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به شهر قدس مداخله کنند.

مقامات آمریکایی امروز گفتند که ترامپ رئیس جمهور این کشور امشب طی سخنانی در کاخ سفید، قدس را پایتخت اسرائیل اعلام می کند.

این تصمیم احتمالی ترامپ واکنش سران کشورهای منطقه و دنیا را به همراه داشته و آن ها درباره پیامدهای این تصمیم خطرناک هشدار داده اند.

   #رئیس جمهور #فرانسه #پایتخت #هشدار #دونالد ترامپ #اسرائیل

محتوای خبر «تحصن نمایندگان پارلمان اردن در مقابل سفارت آمریکا» را در سایت «قدس آنلاین» ببینید