تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 419
بیت کوینساعت 24- استفن روچ کلمات شدیدالحنی در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین استفاده کرد؛ او گفت: بیت کوین از هر نظر یک حباب تخیلی و خطرناک است.

به گزارش سی ان بی سی، اقتصاددان سرشناس، استفن روچ در مصاحبه با سی ان بی سی کلمات شدیدالحنی در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین استفاده کرد؛ او گفت: بیت کوین از هر نظر یک حباب تخیلی و خطرناک است.

دیروز در حالی که قیمت بیت کوین به سوی ۱۲ هزار دلار پیش می رفت این اقتصاددان برجسته در هشداری جدی به سرمایه گذاران گفت که ارز دیجیتال در مرحله خطرناک حبابی شدن است.

استفن روچ استاد برجسته اقتصاد در دانشگاه ییل و رئیس قبلی بخش اقتصاد آسیا و اقتصاددان برجسته بانک مورگان استنلی گفت: این یک مفهوم سمی برای سرمایه گذاران است.

او اضافه کرد: من در طول دوران کاری ام هرگز با موردی برخورد نکرده ام که قیمت یک ارز، سهام و اوراق بهادار با الگویی عمودی رشد کند حال آن که بیت کوین عمودی ترین رشد قیمت را داشته است.

دانشگاه ییل، روچ را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اقتصاددانان وال استریت معرفی کرده است که از سابقه کاری ۳۰ ساله خود قسمت اعظم آن را در بانک مرگان استنلی به رهبری یک تیم برجسته اقتصاددانان در سراسر جهان مشغول بوده است

مهر

   #بیت کوین #قیمت بیت کوین #ارز دیجیتال

محتوای خبر «بیت کوین یک حباب تخیلی خطرناک است» را در سایت «ساعت24» ببینید