ایران آنتیک

هزینه کوله گردی در چین | راهنمای سفر به چین

تاریخ دریافت خبر:

هزینه کوله گردی در چین | راهنمای سفر به چین

در این مطلب از سفر به چین و هزینه کوله گردی در چین برایتان میگوییم. هنگامی که مردم به سفر در آسیا فکر می کنند، سریعا چین به ذهنشان خطور نمی کند و این ناراحت کننده است زیرا چین، جذاب ترین مناطق ناحیه را دارد و بخاطر تاریخ جذابش مشهور است و اگر بدانید که به کجا بروید، سفر با پول نه چندان زیاد و در واقع کوله گردی در چین برایتان ساده خواهد بود! بسیاری از مردم تمایل دارند که به دیگر نواحی آسیا مثل تایلند مسافرت کنند ولی اگر می خواهید با بودجه ای اندک چین را ببینید کاملا امکان پذیر وجود دارد و به شدت ارزان تر از آن چیزی است که مردم تصور می کنند! این مقاله برای کسانی می خواهند درباره هزینه کوله گردی در چین و نکات آن بدانند، تهیه شده است.
جاذبه های گردشگری چین

کمی بیشتر درباره هزینه کوله گردی در چین

دیدن چین با هزینه ای اندک بسیار ساده است و شما احتمالا برای هر دو نفر، روزانه 75 دلار نیاز دارید. این بودجه یک اتاق خصوصی در یک هاستل، غذا و نوشیدنی شامل آبجو و ورودی جاهای دیدنی را در بر می گیرد. هنگام سفر به چین با بودجه اندک، متوجه خواهید شد جایی که می توانید پول زیادی پس انداز کنید، غذاست. غذاهای خیابانی در چین، فرهنگ فوق العاده ای دارند و قادر خواهید بود اسنکهایی از قبیل پودینگ، کلوچه های بخارپز شده و ظرفهای نودل را با قیمتی کمتر از 1 دلار بخرید. اگر می خواهید در یک رستوران غذا بخورید می بایست انتظار داشته باشید هر مقداری بین 3 تا 5 دلار بپردازید و با این قیمت می توانید انتخابی از غذاها را سفارشی دهید. بنابراین، مجبور نیستید درباره غذای ارزان در چین نگران باشید. مکانهای توریستی در سفر به چین ورودیه هایی کمتر از 20 دلار دارند. ورودیه مکانهای مشهوری همچون شهر فراموش شده در بیجنیگ 13.50 دلار و ورودیه دیوار بزرگ چین (که ارزان تر است) 7.50 دلار است. اگر می خواهید از ارتش سفالین در ژیانگ بازدید کنید، مجبور به پرداخت ورودیه 25 دلاری هستید. بسیاری از آدمها نمی دانند که در چین شبکه ای خارق العاده از هاستلها وجود دارد، بنابراین اگر با پول نه چندان زیادی مشغول سفر هستید، هاستلها گزینه ی خوبی برای کم کردن هزینه اقامت شما هستند. در سفر به چین بسیاری از هاستل ها تمیز و امن هستند و می توانید یا در یک اتاق خوابگاهی اقامت کنید یا به یک اتاق خصوصی بروید. اگر شما اتاقی مشترک را انتخاب می کنید، پس باید برای هرشب، 10 دلار بپردازید در حالیکه اگر بخواهید یک اتاق خصوصی بگیرید، این هزینه تا 30 دلار قابل افزایش است. ولی هر اتاقی را که انتخاب می کنید، احتیاجی ندارید اگر بودجه چندانی ندارید، در مدت اقامت خود و در سفر به چین در هتل های گران بمانید.

دیوار چین 2

مسیرهای مسافرتی چین (برای کوله گردی)

همه آنچه که نیاز دارید برای کوله گردی در چین مهیا کنید، اندکی تجهیزات و تعیین مقصدهای گردشگری است. کوله گردی به دور چین، به خاطر سیستم قطاری خوب و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی اش مثل اتوبوس به شدت آسان است. چین کشور بزرگی ست و مکانهای گردشگری زیادی دارد ولی بعضی از بهترینها که خودشان را به خوبی به رخ مسافران می کشند.

دیدنی های چین

شانگهای

شانگهای یکی از پرجنب و جوش ترین و در عین حال متمدن ترین شهرهای جهان است و می توانید سفر خود را از آنجا شروع یا در آنجا به پایان برسانید. از آنجا که این شهر، یک پاتوق مرکزیست پرواز از مقصدهای مختلف به این شهر، بسیار آسان است و می توانید در این شهر، قبل از اینکه سفری به برخی از نقاط بیشتر روستایی چین داشته باشید، از زندگی سریع شهری لذت ببرید.

چنگدو

چنگدو شهر بزرگیست و دیدنیهای زیادی در خودش ندارد. ولی دلیل اصلی بازدید مسافران از این شهر، دیدن مرکز تولید مثل پاندای بزرگ است که در این مرکز، می توانید به شدت به این موجودات بامزه نزدیک شوید!

تونکسی

مسافران غالبا از تونکسی، که در آن هوی قرار دارد، چشم پوشی می کنند ولی اگر در جستجوی مکانی اندکی دور افتاده هستید، تونکسی ارزش یک بار دیدن را دارد. این شهر پر از معماریهای سنتی چینی و خیابانها و کوچه های کوچکیست که مکانهای فوق العاده ای برای گردش با پای پیاده هستند.

یانگجو

این ناحیه از چین به خاطر تشکیلات آهکی و مناظر ناهموارش شناخته شده است. همچنین تا جایی که چشم کار می کند، شالیزار برنج وجود دارد و منطقه ای خوب برای پیاده روی و دوچرخه سواریست.

گویلین

ناحیه درجه یک دیگر در مسیر کوله پشتی به دوشان، گویلین است که منزلگاه تراس های برنج معروف به ستون فقرات اژدها می باشد. اینها، به شکل تراسهایی زمردی و سبزرنگ هستند که در کوهپایه ها قرار و قدمتی بیش از 500 سال دارند.

شی آن

شی آن به خاطر ارتش سربازان چینی اش، یکی از زیباترین مناطق دیدنی در چین، مشهور است. تاریخچه این ارتش به سال 210 قبل از میلاد مسیح برمی گردد؛ هنگامی که توسط کین شی هوآن، اولین امپراطور چین، ساخته و دفن شد. به طور قطع این ناحیه، مکانیست که باید در برنامه سفر خود بگنجانید و بسیاری از مردم به شما خواهند گفت که جزو بهترینهای سفر به چین است.
دیوار چین

چگونه سفر خود را گسترش دهیم

با در نظر گرفتن اینکه چین کشور بزرگیست، شما می توانید برای ماهها در آن سفر کنید. ولی اگر بودجه آن چنانی برای انجام این کار ندارید، تنها راه گسترش سفرتان این است که در حین سفر، کارهای نیمه وقت انجام دهید. این بدین معنی ست که می توانید کمی پول بیشتر به دست آورید و همین، هزینه های سفر شما را تامین می کند و می توانید سفر طولانی تری داشته باشید. بنا بر مهارتهای شما، طیف وسیعی از شغلها موجودند که ممکن است مناسب باشند، ولی یکی از راحتترین و بهترین انتخابها، شغلهای TEFL (تدریس زبان انگلیسی) می باشند. تدریس انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی تجارت خوبی در چین است و صدها مدرسه در چین به دنبال معلم می گردند. اگر می خواهید در چین، به تدریس انگلیسی بپردازید، احتمالا متوجه خواهید شد که پیدا کردن چنین شغلی راحت است، بخصوص اگر زبان اول شما انگلیسی باشد. بنا بر پیشینه شما، شغلهای دیگری نیز وجود دارند. یکی از بهترین مکانها برای جستجوی شغل در چین، وب سایت www.laowaicareer.com است که تمام شغلهای موجود را لیست می کند و به شما کمک می کند خیلی سریع و ساده گزینه های در دسترستان را ببینید.

آموزش زبان در سفر