خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
کریمی-بعد-از-باخت-برد-را-به-دست-آوردیم-روی-سیستم-تهاجمی-کار-کردیم-و-امروز-2-گل-زدیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: در بازی قبل هم توانستیم ببریم اما امروز بعد از باخت برد را به دست آوردیم.

 

به گزارش وبسایت نود، فیروز کریمی پس از پیروزی 2 بر یک گسترش فولاد مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: پس از تکمیل سیستم دفاعی‌مان، کمی روی سیستم تهاجمی کار کردیم که ماحصل آن قولی بود که به شما داده بود و منجر به این شد که امروز دو گل بزنیم. کسب پیروزی در این شرایط کار سختی است. همیشه پس از اینکه تیم میزبان عقب می‌افتد، شرایط بازی سخت‌تر هم می‌شود.

وی افزود: با وجود اینکه پیروزی حاصل شد، سه گل هم داشت. فوتبال امروز خوب و قابل قبول بود و از جانب هر دو تیم شاهد فوتبال خوبی بودیم، به خصوص از جانب گسترش فولاد. سعی می‌کنیم برای هفته‌های آینده نقاط ضعف‌مان را برطرف کرده و فوتبال زیبایی را ارائه دهیم تا تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند. مسئولان باشگاه از نوع بازی و روند حرکت تیم راضی‌اند، همان‌قدر که من در این راه سهم داشتم، تک تک آقایان هم سهم دارند. خبرنگاران هم با نوشته‌های خوب خود سهیم هستند. ما هم به نوعی تلاش می‌کنیم که ماحصل این تلاش‌ها برد دلچسب امروز بود، بردی که امیدوارم ادامه داشته باشد.

ادامه دارد ...

20441