خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از سما، ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف سرزمین های اشغالی به حالت آماده باش است و سلسله تدابیری را اتخاذ کرده و به استقرار سامانه دفاع موشکی (گنبد آهنین) در مناطق مختلف این سرزمین اقدام کرده است.

شبکه 10 رژیم صهیونیستی اعلام کرد: استقرار گنبد آهنین در مناطق مختلف از جمله تل آویو در پی تهدید های جهاد اسلامی برای پاسخ به تخریب تونل های مرزی با غزه انجام می دهد.

این شبکه اعلام کرد: اطلاعات دقیق این ارتش حاکی از حمله گسترده و غافلگیرکننده است که جهاد اسلامی برای پاسخ به حمله ارتش اشغالگر به تونل خان یونس که به شهادت 12 نفر از نیروهای مقاومت فلسطین منجر شد، برنامه ریزی کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در ۳۱ اکتبر تونلی را کشف کرده است که از غزه در نزدیکی عسقلان کشیده شده است و طول آن به چند کیلومتر می رسید.

روز گذشته نیز یکی از رهبران جهاد اسلامی در کرانه باختری اشغالی بعد از تهدیدهای این گروه به دست نیروهای رژیم صهیونیستی بازداشت شد.

گفتنی است، رژیم صهیونیستی در اوایل سال 2011 میلادی، سامانه گنبد آهنین را برای رصد موشک و خمپاره راه اندازی کرد. این رژیم در سال 14 نوامبر 2012 میلادی جنگ علیه نوار غزه را با نام «عمود السحاب» آغاز کرد تا سامانه گنبد آهنین را ارزیابی کند، اما این سامانه در برابر موشک ها ناتوان بود.

پایان پیام/44
ضمیمه :