ایران آنتیک

حضور کمرنگ تماشاگران در ورزشگاه/ خوش وبش جالب ویسی با فیروز کریمی

تاریخ دریافت خبر:
حضور کمرنگ تماشاگران در ورزشگاه/ خوش وبش جالب ویسی با فیروز کریمی تبریز – دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال خوزستان درحالی با برتری تیم تبریزی به پایان رسید که استقبال خوبی از این بازی نشده بود و فقط هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند.
 

دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه آغاز شد ودر پایان تیم تبریزی با نتیجه دو بر یک حریفش را شکست داد.

این دیدار حاشیه های جالبی داشت که از آن جمله می توان به خوش وبش جالب عبدالله ویسی و فیروز کریمی سرمربیان دو تیم اشاره کرد. بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم استقلال خوزستان و گسترش فولاد پیش از شروع بازی برخورد گرمی با هم داشتند. آنها پیش از آغاز بازی با هم عکس یادگاری گرفتند.

اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه به شدت تیم تبریزی را تشویق می کردند و آنها با بنرهایی نیز با حادثه دیدگان زلزله غرب کشور همدردی کردند.

باشگاه گسترش فولاد تبریز نیز با حادثه دیدگان زلزله منطقه غرب کشور ابراز همدردی کردند.

جونیور در دقیقه ۳۵ برای استقلال خوزستان و پیمان بابایی در دقیقه ۱+۴۵ برای گسترش فولاد گلزنی کردند تا نیمه نخست با نتیجه تساوی یک - یک به اتمام برسد. در واپسین دقایق مسابقه و در دقیقه ۴+۹۰ اما مسیح زاهدی موفق به گلزنی شد تا گسترش فولاد به سه امتیازی شیرین دست یابند.

در حالی که تیم گسترش فولاد مقابل استقلال خوزستان لباس تیره به تن کرده است و دروازه بان این تیم نیز یک دست مشکی پوشیده، گروه داوری بازی نیز از لباس مشکی استفاده کرده است که این موضوع واکنش فیروز کریمی را به دنبال داشت.

شاگردان فیروز کریمی در ورزشگاه اختصاصی خود پیروز شدند تا با ۱۴ امتیاز به رده هفتم جدول صعود کنند. تیم استقلال خوزستان نیز با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

بازیکنان استقلال خوزستان قبل از بازی با دخسوس، دروازه‌بان گسترش فولاد و هم تیمی سابق خود برخورد گرمی داشتند. فرناندو دخسوس نیز که بهترین دوران فوتبالش را در استقلال خوزستان پشت سر گذاشته با هم بازی های سابقش خوش و بش کرد.

امروز نصاری، بازیکن تیم خوزستانی و تمام اعضای کادر فنی استقلال خوزستان اعتراض زیادی به نحوه قضاوت داور مسابقه داشتند.

یکی دیگر از نکات جالب این بازی به لباس داوران بازی مربوط می شد. لباس دروازه بان استقلال خوزستان با داوران یکی بود که کریمی که از این موضوع متعجب شده بود سراغ ناظر بازی را گرفت و پس از پیدا کردنش این اشتباه را به وی گوشزد کرد ولی ناظر بازی به وی گفت که لباس دوم برای داوران نداریم.