خرید سکه کلکسیونی

تمجید ساوت گیت از مثلث دفاعی سه شیرها

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
گرت ساوت گیت

گرت ساوت گیت

اختصاصی | گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس پس از تساوی در دیدار دوستانه مقابل برزیل به تمجید از مثلث دفاعی تیمش پرداخت.

به گزارش ورزش 11، تیم ملی انگلیس شب گذشته طی دیداری دوستانه در ورزشگاه ومبلی به مصاف تیم ملی برزیل رفت که این دیدار در پایان نود دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

علیرغم این نتیجه گرت ساوت گیت سرمربی سه شیرها این نتیجه را بسیار معتبر می داند و معتقد است تلاش بازیکنان جوانش باعث متوقف کردن برزیل قدرتمند شده است. وی در این دیدار بار دیگر از جو گومز مدافع جوان لیورپول استفاده کرد. گومز در دیدار دوستانه قبلی انگلیس مقابل آلمان به علت مصدومیت گری کیهیل وارد میدان شد و در دو دیدار گذشته عملکرد مثبتی را در جمع شاگردان ساوت گیت داشته است. سرمربی انگلیس در کنفرانس خبری پس از این دیدار در خصوص این دیدار گفت:

-

من فکر می کنم همه بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند. جو بهترین بازیکنان میدان شد و فکر می کنم شایستگی آن را هم داشت. ما می دانیم که او یک ورزشکار حرفه ای است اما موضوع اینست که او به عنوان یک بازیکن جوان آرامش و کیفیت بسیار بالایی را در زمان حرکات تاکتیکی و بازی خوانی داشت. استونز هم که در وسط خط دفاعی بازی کرد، در دو بازی گذشته یک مدافع بی نقص بوده است. او یک بازیکن بسیار حرفه ایست و به نظرم او در این بازی ها یک قدم به جلو برداشته است. برای هری مگوایر هم بسیار خوشحالم؛ او علیرغم تجربه کم در بازیهای بزرگ، نمایش تاثیر گذاری را از خود به نمایش گذاشت.

-


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000