خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
بسته"صرافی‌ها خالی از مشتری، ویترین‌ها پر از تماشاچی"، "آخرین آمار از تعداد بیمه‌نامه‌ها در مناطق زلزله زده"، "شهر سرپل ذهاب به طور کلی گازدار شد"، "افزایش چند برابری قیمت میوه از وانتی‌ها تا مغازه‌ها"، "مطالبات گندم‌کاران تسویه شد"، "تصویب قیمت‌های جدید اینترنت بعد از اماواگرهای فراوان"، "بهبود محیط کسب‌وکار هم روی کاغذ ماند، هم افت کرد!"، "قیمت‌ احتمالی انواع نان از اول آذر"،" کشاورزی کرمانشاه در ابهام زلزله"، "۴۰ روز تا رسیدن ۸ هواپیمای جدید برجامی" و" اعزام ۲۵ کامیون مایحتاج شهرهای زلزله‌زده" از مهمترین عناوین اخبار و گزارش‌های امروز اداره اقتصادی ایسناست.

به گزارش ایسنا، برخی از مهمترین اخبار اقتصادی امروز - چهارشنبه 24 آبان - در ادامه آمده است که با کلیک روی هر تیتر، متن کامل آن در دسترس خواهد بود.

صرافی‌ها خالی از مشتری، ویترین‌ها پر از تماشاچی!

بررسی‌ بازار آزاد سکه و ارز که از روزهای اخیر با صعود قیمت همراه شده است، نشان می‌دهد که مردم مقابل صرافی‌ها تجمع کردند و نظاره‌گر تابلو اعلان قیمت‌ها هستند اما خرید و فروش به شکل محسوسی انجام نمی‌شود.

آخرین آمار از تعداد بیمه‌نامه‌ها در مناطق زلزله زده

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ایران با اشاره به اینکه تاکنون ۱۸۰۰ مورد بیمه‌نامه شناسایی شده است. از مجموع ۱۱ هزار واحد مسکونی شهری و ۵۰۰۰ واحد مسکونی روستایی فکر کنم حدود ۱۰ درصد بیمه باشند.

شهر سرپل ذهاب به طور کلی گازدار شد

سخنگوی شرکت ملی گاز آخرین وضعیت گازرسانی به روستاهای زلزله زده را تشریح کرد.

افزایش چند برابری قیمت میوه از وانتی‌ها تا مغازه‌ها

در شرایطی که تولید بالای انواع میوه سبب شده به غیر از مغازه‌های سطح شهر، وانتی‌ها هم برای فروش این محصولات حضورشان پررنگ‌تر از گذشته شود، فاصله چند برابری قیمت عرضه میوه بین آنها و مغازه‌ها جای سوال دارد و به گفته رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گران‌فروشی هم وجود دارد.

مطالبات گندم‌کاران تسویه شد

در حالی که حدود دو ماه از فصل کشت می‌گذرد گندم‌کاران بابت فروش محصول‌شان از دولت حدود ۲۷۰۰ میلیارد تومان طلبکار بودند که به گفته قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی دیروز و امروز همه این طلب تامین و پرداخت شد.

تصویب قیمت‌های جدید اینترنت بعد از اماواگرهای فراوان

صبح روز ۲۳ آبان ۱۳۹۶ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به یکی از مهمترین وعده‌های خود قبل از تصدی این سمت عمل کرد تا بتواند یکی از ملموس‌ترین خواسته های شهروندان در حوزه اینترنت را برآورده کند امری که البته با حاشیه‌ها و اما و اگرهایی هم همراه بود.

بهبود "محیط کسب‌وکار" هم روی کاغذ ماند، هم افت کرد!

"بهبود فضای کسب و کار" یکی از اصلی‌ترین خواسته‌ها و مطالبات فعالان بخش خصوصی از دولت است؛ بهبودی که به اعتقاد فعالان اقتصادی در سال‌های اخیر حاصل نشده و طبق آمارها رتبه کسب و کار ایران افت هم کرده است.

قیمت‌ احتمالی انواع نان از اول آذر

بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، قرار شده از ابتدای آذرماه امسال قیمت نان‌های سنتی ۱۵ درصد بیشتر از نرخ کنونی عرضه شود.

کشاورزی کرمانشاه در ابهام زلزله

در حالیکه چند روزی از زلزله مهیب و بی سابقه کرمانشاه می گذرد و آمارهای متعددی از تعداد درگذشتگان، مصدومان و آسیب‌های مالی در بخش های مختلف منتشر و به روز شده است، کسی در وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی آنچه بر سر بخش کشاورزی و دامی این استان آمده، نیست.

۴۰ روز تا رسیدن ۸ هواپیمای جدید برجامی

شرکت هواپیماساز ATR که پیش از این شش فروند هواپیمای مسافربری جدید به ایران تحویل داده بود، برنامه ریزی کرده تا پایان سال جاری میلادی هشت هواپیمای دیگر نیز به ایران ایر تحویل دهد.

اعزام ۲۵ کامیون مایحتاج شهرهای زلزله‌زده

رئیس اتاق اصناف ایران از اعزام ۲۵ کامیون حاوی مایحتاج ضروری ساکنان شهرهای زلزله‌زده خبر داد.

انتهای پیام