خرید کتاب سکه طلا

ارائه خدمات بهداشت روان به آسیب‌دیدگان به صورت جدی

تاریخ دریافت خبر:
مدیر کل بهداشت و درمان با اعلام این خبر گفت: نشست ستاد پشتیبانی بهداشت و درمان با حضور رییس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار و ظرفیت‌های جمعیت هلال احمر در ارتباط با ارایه خدمات درمانی را اعلام کردیم.

به گزارش مهرخانه، به نقل از ایسنا، دکتر افشین علیخانی، مدیر کل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر با تاکید بر تقدیر رئیس دانشگاه از سرعت عمل و خدمات فوری درمانی جمعیت هلال احمر و مهم شمردن بیمارستان RDH در حفظ جان مصدومان در ساعت‌های ابتدایی اظهار کرد: در نشست مذکور ظرفیت‌های جمعیت هلال احمر در ارتباط با اعزام ‌تیم‌های درمانی، تامین کادر پزشکی و پیراپزشکی، هدایت کمک‌های مردمی جهت تامین دارو و ملزومات پزشکی اعلام شد.

علیخانی در ادامه عنوان کرد: در پایان این نشست مصوب شد که با توجه به استقرار بیمارستان صحرایی، بیمارستان RDH از منطقه خارج شود و ارایه خدمات بهداشت روان به آسیب‌دیگان به‌صورت جدی پیگیری شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی وی افزود: تشخیص مناطق استقرار واحدهای بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر، انجام نیازسنجی توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تا ٤٨ ساعت آینده و اعلام آن به هلال احمر کرمانشاه و استقرار واحدهای بهداشت و درمان در مناطق اعلام شده از دیگر مصوبات نشست مذکور بود.

انتهای پیام/ 930610