خرید سکه کلکسیونی

شفر در سایت رسمی استقلال، صحبت با من را تأیید کرد/ نوری باید بیشتر مطالعه کند

تاریخ دریافت خبر:
محمد تقوی
مدیر فنی تیم فوتبال پدیده گفت: نمی خواهم وارد موضوعات حاشیه ای شوم اما خود آقای شفر در سایت رسمی باشگاه استقلال، صحبت با من را تأیید کردند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، محمد تقوی، مدافع سابق تیم فوتبال استقلال حدود 15 سال در انگلیس به تحصیل و پشت سر گذاشتن دوره های مربیگری پرداخت. وی در ابتدای فصل جاری به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال پدیده انتخاب شد اما پس از مدتی به دلیل اختلافات، از سمت خود کنار رفت.

بعد از حضور وینفرد شفر، صحبت هایی مبنی بر حضور تقوی در کادر فنی استقلال مطرح شد و حتی مدیر فنی پیشین پدیده از صحبت های تلفنی خود با سرمربی آلمانی آبی پوشان خبر داد اما پس از مدتی محمد نوری، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال هرگونه مذاکره با تقوی را تکذیب و اعلام کرد «کسی با مصاحبه کردن، مربی نمی شود.» هر چند نوری سپس در مصاحبه ای تأکید کرد اسمی از کسی نبرده و تقوی، مخاطب صحبت های او نبوده است.

تقوی در این باره به ایسکانیوز، گفت: «نمی خواهم وارد موضوعات حاشیه ای شوم اما خود آقای شفر در سایت رسمی باشگاه استقلال، صحبت با من را تأیید کردند. از سوی دیگر نمی خواهم جواب محمد نوری را بدهم که دوست و همبازی سابق من است.

وی ادامه داد: فکر می کنم این موضوع کاملا روشن است. محمد نوری حداقل با توجه به مسئولیتی که دارد باید بیشتر مطالعه کند تا دیگر دچار اشتباهات این چنینی نشود و این صحبت ها را مطرح نکند. در حال حاضر هم در انگلیس هستم و پس از مدتی در خصوص آینده کاری خود تصمیم می گیرم.

مدیر فنی تیم فوتبال پدیده تصریح کرد: تجربه خوبی از حضور در فوتبال ایران نداشتم اما آماده کمک به تیم محبوبم بودم ولی به نظر می رسد باشگاه استقلال تمایلی به همکاری با من نداشته است. یک دوست مشترک زمینه ساز تماس تلفنی من با شفر بود و همان شخص هم در تماس دوباره گفت که استقلال نمی خواهد با من همکاری کند.

604