ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:

با عملکرد بسیار خوبی که در پرسپولیس و تیم ملی داشته نشان داده که بازیکنی بدون جانشین است.


صخره لقبی است که هواداران پرسپولیس برای او انتخاب کرده اند و براستی که برازنده و شایسته چنین لقبی است.


در همان سال نخستی که در پرسپولیس بازی می کرد علی کریمی به خوبی متوجه بزرگی این بازیکن شد و بعد از تعویض شدن در حالیکه چندین بازیکن پرسپولیس باتجربه تر از سید جلال بودند اما جادوگر تصمیم گرفت که بازوبند کاپیتانی را به او بدهد.


کریمی به خوب متوجه بزرگی و شخصیت سید جلال شده بود. او همان بازیکنی بود که بعد از مدتها پرسپولیس به او نیاز داشت. سید جلال با وجود آنکه در پرسپولیس جا افتاده بود اما تصمیم گرفت که راهی لیگ قطر شود و هواداران تیم سرخ پوش را ناراحت کند.


حسینی بعد از یک فصل به فوتبال ایران برگشت و باشگاه پرسپولیس خیلی سریع با او قرارداد امضا کرد اما برانکو لجبازی کرد و او را نخواست تا این لجبازی او یک قهرمانی را از دست پرسپولیس خارج کند.
فصل بعد برانکو به خوبی متوجه اشتباه خود شد و سید جلال را برگرداند تا پرسپولیس با بازیهای درخشان این بازیکن قهرمان شود.


سید جلال عملکرد درخشانی در پرسپولیس داشته است. او بدون شک کلیدی ترین بازیکن بوده است و مهم تر هر بازیکنی برای تیم برانکو بوده. در هر دیداری که سید جلال نبوده پرسپولیس مشکلات زیادی داشته است و به خاطر همین هم امتیازات حساسی را از دست داده است. با توجه به اینکه این بازیکن به سالهای پایانی فوتبال خود نزدیک شده است هم برانکو و هم کی روش به دنبال کنار گذاشتن این بازیکن از تیم خود هستند.


اما در هر بازی که سید جلال نبوده چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس خط دفاعی خوب ظاهر نشده است و دروازه هر دو تیم باز شده و این به خوبی نشان می دهد که حسینی بازیکنی بدون جانشین هم در پرسپولیس و هم در تیمی ملی است.