ایران آنتیک

اولین رویداد ایده بازار تخصصی صنعت حمل و نقل در دانشگاه امیر کبیر برگزار می شود

تاریخ دریافت خبر:
عنوان دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیر کبیر نخستین رویداد تخصصی ایده بازار در صنعت حمل و نقل را با همکاری صنایع الکترو اپتیک صا ایران برگزار می‌کند.

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشیی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیر کبیر، نخستین رویداد تخصصی ایده بازار در صنعت حمل و نقل را با همکاری صنایع الکترو اپتیک صا ایران برگزار می کند.

این رویداد در حوزه های تخصصی مخابرات و ناوبری، تجارت الکترونیک و اپلیکیشن، انرژی و محیط زیست، ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل برگزار می شود.

مالک طهوری، دبیر نخستین رویداد تخصصی ایده بازار در صنعت حمل و نقل گفت: این رویداد با همکاری و حمایت شرکت صنایع الکترواپتیک به منظور شناخت مخترعین، ایده پردازان و استفاده و به کارگیری ایده های نوآورانه و خلاق در راستای توسعه صنعت حمل و نقل کشور برگزار می شود.

ایده پردازان می توانند برای مشارکت در این رویداد تخصصی، ایده های خود را تا پانزدهم دی ماه سال جاری به آدرس www.Transportation.ideasbazaar.ir ارسال کنند.

این رویداد، نهم اسفند ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود و جوایز ارزنده ای که در سایت رویداد ذکر شده، برای نفرات اول، دوم و سوم منظور شده است.

گفتنی است؛ دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکنون با همکاری نهادهای مربوط بیست و پنج رویداد تخصصی و عمومی برگزار کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.