خرید سکه کلکسیونی

کنسرت خیریه شهرام ناظری برای کمک به زلزله‌زدگان

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: کنسرت خیریه شهرام ناظری برای کمک به زلزله‌زدگان

شهرام ناظری و گروه موسیقی کامکارها کنسرت خیریه بزرگی را در تالار وزارت کشور برگزار می‌کنند که عواید آن به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهرام ناظری خواننده پیشکسوت موسیقی سنتی ضمن ابراز همدردی با هموطنان و همزبانان کردش، درباره برگزاری این کنسرت خیریه گفت: درست است که ما نمی توانیم همه مشکلات را حل کنیم اما بخشی از آنها را قطعا می توانیم. امیدوارم که مسئولین و هنرمندان در این زمینه بیاندیشند و راهکارهای خوبی برای آن پیدا کنند. من شخصا بسیار علاقمندم که در این زمینه با مردم کُرد همدردی کنم و از همین رو، برنامه ای را به همراه گروه موسیقی کامکارها برای روز 29 آبان ماه است در سالن وزارت کشور تدارک دیده ام.
کنسرت شهرام ناظری و گروه موسیقی کامکارها دوشنبه شب 29 آبان ماه ساعت 20:30 در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد و تمامی عواید آن صرف کمک به زلزله زدگان زلزله اخیر استان کرمانشاه خواهد شد.
این کنسرت به منظور همدردی با هموطنان زلزله دیده غرب کشور برگزار و 100 درصد عواید حاصل از آن صرف کمک به هموطنان عزیز خواهد شد.
در اجرای این برنامه هیچ یک از هنرمندان، عوامل، نهادهای دولتی، وزارت ارشاد، حراست معاونت هنری، نظامی، امنیتی و انتظامی، شرکت برگزار کننده، سالن وزارت کشور و سایت عامل فروش نه تنها هیچگونه وجهی دریافت نکردند بلکه حداکثر تلاش خود را جهت بهتر برگزاری این مراسم به کار خواهند گرفت.

علاقه مندان به تهیه بلیت های این کنسرت می توانند به سایت www.iranconcert.com مراجعه کنند. موسسه ققنوس برگزاری این کنسرت را به عهده دارد.

انتهای پیام/