خرید کتاب سکه طلا

قرارداد برانکو با پرسپولیس چند ساله تمدید می شود؟

تاریخ دریافت خبر:
قرارداد برانکو با پرسپولیس چند ساله تمدید می شود؟ عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص موضوع تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ اظهار نظر کرده است. به گزارش ،

حمید رضا گرشاسبی در حاشیه مراسم جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه با اشاره به این موضوع گفت: ما این موضوع را قطعی می دانیم و مشکلی وجود ندارد. برانکو شدیدا علاقمند است که در و به کارش ادامه دهد. ما هم در هیات مدیره مصوب کردیم که ان شاء الله مجددا با برانکو قراردادمان را تمدید کنیم. نشست نهایی شکل خواهد گرفت و قطعا قرارداد بعدی ما کمتر از دو فصل نخواهد بود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره همچنین درباره حضور پرسپولیس در فصل جدید گفت : ما مشکلی در این زمینه نداریم. بدهکاری های بدخیمی داشتیم که مربوط به ۱۵ سال قبل بود. بیش از ۲۰ میلیارد تومان که مربوط به این بدهی ها بود پرداخت شد و یک مقدار هم بدهی که بخش عمده آن مربوط به عاشقان پرسپولیس است باقی مانده است. یعنی این بدهی ها مربوط به مربیانی است که خودشان را از پرسپولیس می دانند. وظیفه داریم که این ها را هم پرداخت کنیم. بخشی پرداخت شده است و برخی دیگر نیز در حال پرداخت است.

انتهای پیام/