خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شهرام ناظری، این استاد موسیقی و آواز ایرانی ضمن ابراز همدردی با هموطنان و همزبانان کردش درباره برگزاری این کنسرت خیریه گفت: درست است که ما نمی توانیم همه مشکلات را حل کنیم اما بخشی از آنها را قطعا می‌توانیم، امیدوارم که مسئولان و هنرمندان در این زمینه بیاندیشند و راهکارهای خوبی برای آن پیدا کنند.
وی افزود: شخصا بسیار علاقه مندم که در این زمینه با مردم کرد همدردی کنم و از همین رو برنامه ای را به همراه گروه موسیقی کامکارها تدارک دیده ام.
کنسرت شهرام ناظری و گروه موسیقی کامکارها دوشنبه شب 29 آبان ماه از ساعت 20.30 در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می شود و تمامی عواید آن صرف کمک به زلزله زدگان زلزله اخیر استان کرمانشاه خواهد شد.
در اجرای این برنامه هیچ یک از هنرمندان، عوامل، نهادهای دولتی، وزارت ارشاد، حراست معاونت هنری، نظامی، امنیتی و انتظامی، شرکت برگزار کننده، سالن وزارت کشور و سایت عامل فروش نه تنها هیچگونه وجهی دریافت نکردند بلکه حداکثر تلاش خود را جهت بهتر برگزاری این مراسم به کار خواهند گرفت.
علاقه مندان به تهیه بلیت های این کنسرت می توانند به سایت www.iranconcert.com مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر ساعت 21 و 48 دقیقه شامگاه یکشنبه (بیست و یکم آبان ماه) استان کرمانشاه و مناطقی از عراق را لرزاند.
این زلزله در استان کرمانشاه حوالی ازگله در عمق 11 کیلومتری زمین روی داد.
شدت این زمین لرزه به اندازه ای بود که در بیشتر استان ها و برخی کشورهای منطقه نیز احساس شد.
شمار کشته ها ومصدومان براساس اعلام مسئولان تا ظهر امروز، چهارشنبه در استان کرمانشاه 432 کشته و 9388 مصدوم است و رئیس جمهوری و دولتمردان برای بررسی وضعیت، برنامه ریزی و کمک رسانی روز گذشته در منطقه زلزله زده حاضر شدند و بسیاری از مسئولان کشوری همچنان در منطقه حضور دارند.
فراهنگ**9012**1055
خبرنگار: زهرا امیری**انتشار: زینب کارگر

انتهای پیام /*