کتاب سکه های ماشینی قاجار

برگزیدگان بخش فناوری مرحله پایانی سی ودومین جشنواره ملی قرآن وعترت دانشگاهیان کشور مشخص شد

تاریخ دریافت خبر:
جشنواره ملی قران و عترت

برگزیدگان بخش فناوری مرحله پایانی سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور به میزبانی وزارت بهداشت، در رشته‌های مختلف مشخص شد.

برگزیدگان بخش فناوری مرحله پایانی سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور به میزبانی وزارت بهداشت، در رشته‌های مختلف مشخص شد.

به گزارش مفدا، کمیته فنی سی ودومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور در اطلاعیه شماره ۲ خود برگزیدگان بخش فناوری این دوره ازجشنواره در رشته‌های تولید نرم افزار و همچنین اپلیکشین و کانال شبکه‌های مجازی را بدون اعلام نفرات اول تا سوم، مشخص کرد.

کمیته فنی جشنواره ملی پس از دریافت آثار از دستگاه‌ها و دانشگاه‌های شرکت کننده در بخش فناوری و همچنین داوری آثار در دبیرخانه جشنواره، برگزیدگان را بر اساس حروف الفبا مشخص کرد.

کمیته فنی جشنواره ملی پس از دریافت آثار از دستگاه‌ها و دانشگاه‌های شرکت کننده در بخش هنری و داوری آثار در دبیرخانه جشنواره، برگزیدگان را بر اساس حروف الفبا مشخص کرد.

نفرات اول تا سوم رشته‌های مختلف در آیین افتتاحیه این جشنواره که روز سه‌شنبه ۷ آذر ماه در حوزه هنری تهران برگزار می‌شود، اعلام و جوایز و لوح تقدیر خود را دریافت خواهند کرد.

برگزیدگان بخش فناوری مرحله پایانی سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور در رشته‌های مختلف به تفکیک دستگاه‌های دانشگاهی به شرح زیر است:

رشته

نام و نام خانوادگی برگزیدگان

دستگاه/دانشگاه

تولید نرم افزار و اپلیکیشن

مریم ترابی سرشکی

دانشگاه فرهنگیان

علی محمد دهقانی

دانشگاه فرهنگیان

محمد حسن علیائی

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

رضا منصوری

دانشگاه پیام نور

کانال شبکه های مجازی

جاویدان اسماعیل‌پورعالیزمینی

دانشگاه جامع علمی و کاربردی

علی ریحانیان

وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی

سیما فرجی

دانشگاه فنی و حرفه‌ای