کتاب سکه های ماشینی قاجار

برگزاری مراسم رحلت پیامبر(ص) با حضور شهید تازه تفحص شده در ملایر

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملایر گفت: هم‌زمان با حرکت دسته‌ها عزاداری در روز 28 صفر مراسم تشیع شهید تازه تفحص شده غلامحسین ترک دهنو برگزار می‌شود.

به گزارش حجت الاسلام والمسلمین حسین گروسی در گفت وگو با خبرنگار ملایری ها با اشاره به برنامه های رحلت رسول اکرم(ص) در ملایر اظهار داشت: هم زمان با ایام رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) و شهادت امام رضا(ع) مراسم روضه خوانی سینه خوانی در مساجد ملایر برگزار می شود.

وی قرائت زیارت بعید حضرت رسول(ص) را از دیگر برنامه های روز رحلت پیامبر عنوان کرد و گفت: در روز 28 صفر دسته های عزاداری ملایر در خیابان های عزاداری می کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملایر گفت: با توجه به شناسایی پیکر شهید مفقودالاثر غلامحسین ترک دهنو پس از 32 سال هم زمان با حرکت دسته های عزاداری مراسم تشییع این شهید والامقام در روز 28 صفر برگزار می شود.

وی افزود: مراسم وداع با پیکر تازه تفحص شده شهید غلامحسین ترک دهنو شب جمعه مصادف با 28 صفر و رحلت پیامبر اکرم(ص) هم زمان با نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزاده عبدالله ملایر برگزار می شود.

حجت الاسلام گروسی بیان کرد: مراسم تشییع شهید نیز روز جمعه از ساعت 9:30 صبح از میدان امام حسین(ع) ( مقابل دفتر امام جمعه ملایر) به سمت میدان امام(ره) و سپس اقامه نماز بر پیکرشید و تشییع تا بهشت هاجر منتقل می شود.


انتهای پیام/


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000